ZONSİAD GÜÇLENİYOR

ZONGULDAK 17.07.2021, 22:38
625
ZONSİAD GÜÇLENİYOR

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Başkanı Nejdet TISKAOĞLU birbirinden değerli isimleri ZONSİAD Ailesine kazandırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde, İstanbul'da, Eren Holding CEO'su Sencer ARAS'ı ziyarette bulunmuş, ikili iş dünyası ve ZONSİAD faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunmuştu. TISKAOĞLU Zonguldak'ta ise; Çatalağzı'nda bulunan Eren Enerji Santrallerinin İdari Müdürü Cem ÇİFTÇİ'yi ziyaret etti ve ÇİFTÇİ'ye ZONSİAD Ailesinin yeni üyesi olan Eren Holding adına dernek plaketini takdim etti. 

Başkan Nejdet TISKAOĞLU şu ifadelerde bulundu:
" ZONSİAD her geçen gün birbirinden değerli isimleri, şirketleri bünyesine katan bir dernek haline geldi, bu durumdan çok mutluyuz, gururluyuz. Bu yöndeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde Eren Holding CEO'su Sencer ARAS'ı ziyaret ettik bizi çok güzel ağırladı teşekkür ediyorum. Zonguldak'ta ise Çatalağzı Eren Enerji Santrallerinin İdari Müdürü Cem ÇİFTÇİ'yi ziyaret ederek Eren Holding'i ZONSİAD bünyesine kattık. Dernek plaketimizi ÇİFTÇİ'ye takdim ettik. Bizimle beraber Zonguldak için çalışabilmek adına derneğimize üyeliği memnuniyetle karşıladıkları ve misafirperverlikleri için Cem Beye teşekkür ederim."

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
31
açık