O CANİ ZONGULDAKLI ÇIKTI

Asayiş 27.01.2017, 16:37 27.01.2017, 16:37
2805
O CANİ ZONGULDAKLI ÇIKTI

İstanbul Eminönü'nde 40 günlük bebeğini denize attığını öne süren F.K. (35) Zonguldaklı çıktı. Fatma K. isimli kadın, birlikte olduğu M.T.'den bir bebek dünyaya getirdi. Fatma K.'nın Devrekli olduğu ortaya çıktı. Bebek doğduktan kısa bir süre sonra M.T. bebeği istemediğini söyledi.

SİLAHLA ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI

Bunun üzerine Fatma K. 40 günlük bebeğinin karnına evde bulunan kuru sıkı silahla ateş etti. Bebeğin hala hayatta olduğunu gören kadın Eminönü sahiline gelerek bebeğini denize attı.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ GÖRDÜ

Kadının denize bir şeyler attığını gören güvenlik görevlileri olay yerine gelerek durumu kontrol etti. Fatma K. görevlilere, denize çocuğun bezlerini attığını söyledi.

PİŞMAN OLDU

Daha sonra bebeğini öldürdüğü için pişman olan Fatma K. dün gece yarısında emniyete giderek teslim oldu.

GÖZALTINA ALINDI

Fatma K.'nin çocuğunu denize attığı söylemesi üzerine üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, kadını gözaltına aldı.

BEBEK, ARANIYOR

Bugün deniz polisi tarafından dalgıçlar eşliğinde yapılan arama çalışmalarında sonuç alınamadı. Çalışmalara, yarın devam edilmek üzere ara verildi. Yedikule Polis Merkezinde gözaltındaki F.K. ve M.T, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi. Ruhsal sorunları olduğu için daha önce tedavi gördüğü belirtilen F.K'nın, sağlık kontrolüne götürülürken sürekli ağladığı görüldü.

 

Yorumlar (0)
21
açık