Tatil planı kabusa dönüştü

Zonguldak’ta M.S. isimli genç, tatile gitmek için kız arkadaşı S.Ö. ile buluştu. Evine gidip bavulunu alacağını söyleyen S.Ö. ise erkek arkadaşından üzerindeki parayı istedi. Üzerindeki 30 bin lirayı veren talihsiz genç, kız arkadaşı bir daha geri dönmeyince jandarmanın yolunu tuttu.

Asayiş 09.02.2015, 12:03 09.02.2015, 23:16
1327
Tatil planı kabusa dönüştü
Edinilen bilgiye göre olay, Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni beldesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde jandarma karakoluna giden M.S., dolandırıldığını söyleyerek şikayetçi oldu. M.S., jandarmaya verdiği ifadesinde S.Ö. isimli kız arkadaşı ile tatile gitmek amacıyla buluştukları Devrek ilçesinden Çaydeğirmeni beldesine geldiklerini söyledi.

İddialara göre S.Ö., bavulunu almak üzere evine gideceğini söyleyerek M.S.’nin üzerindeki parayı kendisine vermesini istedi. Bunun üzerine M.S. de kendi isteği ile üzerinde bulunan 30 bin TL’yi kız arkadaşı S.Ö.’ye verdi.

Ardından M.S.’nin yanından ayrılan S.Ö. ise bir daha geri dönmedi. M.S., ifadesinde kız arkadaşı geri gelmeyince dolandırıldığını anladığını söyledi. Cumhuriyet savcısının talimatı üzerine jandarma kimlik tespiti yaptı. S.Ö. ise jandarma tarafından aranıyor.

Yorumlar (0)
17
açık