BAŞARILAR BELEDİYESPOR

Genel 09.03.2020, 11:53 09.03.2020, 14:54
1317
BAŞARILAR BELEDİYESPOR
BAŞARILAR BELEDİYESPOR 
U-18 Basketbol Bölge Şampiyonası Kırşehir'in ev sahipliğinde 10 Mart Salı günü başlıyor...12 takımın yer alacağı şampiyona da Zonguldak Belediyespor Basketbol takımı ilimizi temsil edecek. 
***********
Zonguldak Belediyespor Basketbol takımı, U-18 Liginde bir birinden zorlu maçları geçerek ligi şampiyon olarak tamamlamıştı. Zonguldak Belediyespor Basketbol takımı, Zonguldak Belediye Belediye Başkanı Selim Alan'ın destekleri ile Kırşehir'de yapılacak U-18 Basketbol 3.Bölge Basketbol Türkiye Şampiyonası grup müsabakaları için  kentten ayrıldı. 
Zonguldak Belediyespor Basketbol takımınında yer aldığı 3.Bölgede, Atakum Belediye, Ata Bartın Ata Su, Çankaya Üniversitesi, Çankırı Demirspor, Eskişehir Çağdaş Kolejliler, Kastamonu Yıldızlar Al Star, Kırıkkale Elit Basketbol, Merzifon Belediye, Samsun Bahçeşehir, Ted Ankara Kolejliler ve Yeniyol Eğitim Kurumları yer alıyor.
4 gün sürecek olan şampiyona da takımlar 3'erli 4 gruba ayrılacak. Lig usulüne göre oynanacak maçlar sonunda gruplarını birinci olarak tamamlayan takımlar bir üst tura yükselecek. 
Emre Can BayramYorumlar (0)
20
az bulutlu