“Hadi gari, saydın oyu, ver İstanbul’u” İŞTE O KLİP...

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’dan İmamoğlu’na klipli destek:

Genel 10.04.2019, 17:22 10.04.2019, 17:28
11195

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’dan İmamoğlu’na klipli destek:

“Hadi gari, saydın oyu, ver İstanbul’u” 

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İstanbul İl Seçim Kurulu’nun seçimleri kazandığını açıklamasına karşın, AK Parti’nin üst üste yaptığı itirazlar nedeniyle 10 gündür mazbatası verilmeyen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bir video kliple destek verdi.

Aralarında Çaycuma Belediye Meclisi Üyelerinin de olduğu bir grup Çaycumalı, Aysun Kocatepe’nin “Hadi Gari” şarkısından uyarladığı şarkıyı, Çaycuma’nın çeşitli yerlerinde çekilmiş görüntüler eşliğinde bir video klip haline getirdi. “Seçim biter oylar sayılır, İmamoğlu kazanır/ Lakin vermez YSK her gün saydırır / Ver mazbatayı” denen şarkının sonunda görüntüye gelen Kantarcı, “Saydınız oyu, haydi verin artık İstanbul’u” diye sesleniyor.

 

YAYIMLANDIĞI ANDA BİNLERCE İZLEYİCİYE ULAŞTI

Çeşitli sosyal medya adresleriyle Youtube’da da yayınlanan klip yayına girer girmez büyük ilgi gördü. Tümüyle amatör bir ruhla çekilen ve birkaç saatte binlerce kişi tarafından izlenen klipteki şarkıda, “Hadi gari, yetti gari, hadi gari, yetti gari, / Hadi gari saydın oyu ver İstanbul’u / Seçim biter oylar sayılır, İmamoğlu kazanır / Lakin vermez YSK her gün saydırır / Ver mazbatayı ver mazbatayı // Çaycuma seninle, Türkiye seninle / Gurur duyup hep yanındayız diyor / O koltukta seni görmek istiyor / Al İstanbul’u, al İstanbul’u / Hadi gari, yetti gari, hadi gari, yetti gari, / Hadi gari saydın oyu ver İstanbul’u” deniyor. Klip internetten  https://youtu.be/7bT1A7Df_kc  adresinden izlenebiliyor.

Yorumlar (5)
Hale Birinci 2 yıl önce
Başkanım süper olmuş emeği gecen herkese teşekürler
Sen 2 yıl önce
İşte bu
Ayşe ARIOĞLU 2 yıl önce
Sonuna kadar tebrikler
Erol kara 2 yıl önce
nasıl bir zorlama şarkı olmuş ;)
Sezai 2 yıl önce
Gari ne alaka ya agızı uydursaydınız. Bari madem zonguldak da cekiyorsunuz.!
25
açık