Orada artık park yasak!

Genel 10.02.2019, 15:18 10.02.2019, 15:21
1135
Orada artık park yasak!

Fevkani köprünün asfaltlama çalışmasının tamamlanmasıyla otopark yasağı geldi.

Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, köprünün üstünde otoparklara izin vermeyeceklerini belirterek, şu duyuruyu yaptı:

“Aklın yolu bir, yapıldı güzel oldu. Şimdi yayaya ve emeğe saygı zamanı. Hep beraber koruyacağız!

Fevkani köprüsü üzerinde park etmek yasak. Bunun için fiziki engeller konuldu. Yayalar için ‘medeni hemzemin kaldırım’ oluşturuldu.

Sürücülerimiz aracınızı orada unutmayın! Fevkani köprüsü otopark değildir! Zorunlu indirme ve bindirme bağlamında kısa süreli duraklama için yardımcı olacağız.

Kameralarımızın yönü yeniden ayarlandı! Yeni oluşturulan kaldırımları hep beraber koruyacağız. Uyarlı ve duyarlı vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.”

Yorumlar (1)
Garip Zonguldak 2 yıl önce
Efendim,bu köprünün asfaltlanması bir hataydı.kartal,daki binanın oluşumuna çok benziyor.3 katlı binayı 8 kat yapmışlar.bina yükünü taşıyamaz duruma geldi.bizim köprümüz de aynı.eski asli durumunun, orijinal halinin üzerine ayrı bir yük bindiriyorsunuz.zaten metal yorgunu bir iskelet mevcut.bu köprü bu iki kat yükü nasıl taşisin.birde park olayı,al sana kartal olayı.kopru taşlanarak eski haline getirilir idi tam isabet bir karar alınmış olurdu.şimdi ne oldu, yanlışa yanlış la cevap verilmiş oldu.koprunun ömrü uzun süreli olmaz.çunku porunun esnemesini sağlayan ek yerleri kapatıldı.kopru her halükarda esneyecektir.her esnemede, her süspansiyon da köprü deformasyona uğrayacaktır.dolayisiyla,hem masraf,hemde yanlış ve tehlikeli bir iş yapılmış oldu.bizden hatırlatması.
21
açık