Protokol dostluk maçında karşı karşıya geldi

Genel 13.05.2019, 12:38 13.05.2019, 12:40
1761
Protokol dostluk maçında karşı karşıya geldi
Çatalağzı Engelliler Derneği Başkanlığı ve Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı tarafından Çatalağzı beldesinin Kuzyaka mahallesinde iftar yemeği ve dostluk maçı turnuvası yapıldı. 


Yoğun bir katılımın sağlandığı iftar programına, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, Emniyet Müdürü Yardımcısı Mehmet Çerci,  Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Çatlağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, İş Kur Müdürü Gönül Demirsu, Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Çatalağzı Engelliler Derneği Başkanı Özcan Albas, Zonguldak Engelliler Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, STK'lar, Siyasi Parti Temsilcileri ve davetliler katıldı.

Kuranı kerim okunmasının ardından başlayan iftar programı halk oyunları gösterisi ile devam etti. Ardından protokol ve Çatalağzı Engelliler Derneği arasında dostluk karşılaşması düzenlendi. Dostluk maçının başlama vuruşunu Zonguldak İl Jandarmka Komutanı Albay Gökhan İnan ve Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel yaptı.

Protokol takımında, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezin, Zonguldak Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin ve bir çok protokol üyesi yer aldı.

Heyecanlı ve nefes kesen maça sahne olan prtokol maçında bir birinden renkli görüntülere sahne aldı. Cengiz Çağlayan'ın yönettiği karşılaşmayı Çatalağzı Engelliler Derneği futbol takımı 12-3 gibi farklı skorla kazandı.

Çatalağzı Engelliler Derneği Başkanı Özcan Albas,''Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ile beraber güzel bir programı geride bıraktık. Halk oyunları gösterileri, iftar programı ve dostluk maçı yaptık. Sağolsunlar prtokolümüzde bizlere gerekli desteği vererek onurlandırdı. Birlik ve beraberlik içerisinde geçen bir program oldu. İnşallah daha nicelerini beraber yapacağız. Et
kinlikte katkı saglayan canla basla calişan Başta Kuzyaka Mahalle Muhtarı Selcuk DURMUS ve Catalağzı Engelliler Dernegi ekibine cok tesekkur ederim"dedi.

Emre Can Bayram
Yorumlar (1)
ali 2 yıl önce
proto kolos....)))
20
az bulutlu