Özen’in eseri ilgi görüyor

Kulislerde adı, Ak Parti’den Milletvekili adaylığı için geçen TBMM Strateji Büro Sorumlusu Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Dr. Hasan Özgür Özen tarafından hazırlanan “Kuranî Mucize Kelimeler” adlı Kuran Sözlüğü Ak Parti Grup Başkan Vekili Mihrimah Belma Satır’a takdim edildi.

Kültür - Sanat 04.02.2015, 01:11 04.02.2015, 01:13
991
Özen’in eseri ilgi görüyor

İlgili basın danışmanlığından yapılan açıklamaya göre, TBMM Strateji Büro Sorumlusu ve TBMM ABD Ülke Uzmanı olarak görev yapan Dr. Hasan Özgür Özen tarafından 5 yıllık süre zarfında hazırlanarak mucizekelimeler.com internet sitesi üzerinden piyasaya sunulan ve Kur’an’da geçen, tüm kelime ve kavramlarla ilgili ayetlerin bir arada okunabildiği,  Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Meali kaynak kullanılarak, ilk defa farklı bir formatta hazırlanan Kuran Sözlüğü ve Meali olan 2246 sayfalık “KURANÎ MUCİZE KELİMELER” kitabı, Dr. Özen tarafından Ak Parti Grup Başkan Vekili Mihrimah Belma Satır’a takdim edildi.

Ak Parti Grup Başkan Vekili Mihrimah Belma Satır, kitabı hazırlayarak İslam alemine önemli bir eser kazandıran Dr. Özen’i tebrik etti. Satır, Kurani Mucize Kelimeler adlı Kuran Sözlüğünü hazırlamanın çok kapsamlı ve büyük uğraşlar gerektiğini belirterek, bu uğurda büyük sabır ve azim gerektirerek çalışan ve İslam alemine büyük katkı sağlayacak Kuran Sözlüğünü kazandıran Dr. Özen’i tebrik etti. Eserin tanıtımı adına her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduğunu belirten Satır, Dr. Özen’e başarılar diledi.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu