ÇOK CENTİLMENCE HAREKETLER BUNLAR...

Politika 08.03.2019, 14:28 08.03.2019, 14:29
1165
ÇOK CENTİLMENCE HAREKETLER BUNLAR...

AKP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan, İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman CHP Seçim Koordinasyon Merkezi'ne ziyarette bulundu.

Ziyareti değerlendiren CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal; “Bugün kendileri ile caddede karşılaştık. Kendilerini bir çay içmek üzere seçim koordinasyon merkezine davet ettik. Nezaketlerinden dolayı Sayın il başkanına ve belediye başkan adayına teşekkür ediyorum. Gerilmeden hiç kimseyi kırmadan bir seçim dönemini hayırlısıyla bitireceğiz” dedi.

Ardından konuşan Zeki Tosun da, “CHP Seçim koordinasyon merkezi önünde sayın belediye başkan adayımız bu şehirde beraber yaşayıp beraber büyüdüğümüz bir dostumuz arkadaşımız bizi nazikçe buraya davet etti. Bu nazik davetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Buradaki güzellik herkese örnek olsun. İki adayımız da buradadır. Birbirlerine başarılar diliyorlar. İnşallah bu 25 günde, daha güzel bir şekilde geçecektir. Bu şehri yürütmeye talip olan arkadaşımız kimse seçilirse bu göreve talip olacaktır. Zonguldak hemşerilerimizin burada yüzünün güleceği şeyler için ellerinden geleni yapacaklardır” dedi.
Yorumlar (2)
zeki 2 yıl önce
devlet bahçeli de geliyor. selim alan artık bitmiştir. zaten partisinden oy bile alamıyordu.siyaseti de biter.
Emekçi 2 yıl önce
Hayırlısı olsun zonguldak icin üç aday birbirini karalamasınlar centilmence yarıssınlar hak eden kazansın hizmet Lazım zonguldağa chp başarısız sıra diger partilerde bana gore chpliyim ama hizmet olarak cok yetersız kaldık bu bir gerçek
21
kapalı