“Para incik-bocuğa harcanmış’

Politika 07.05.2017, 22:21 07.05.2017, 22:31
5991
“Para incik-bocuğa harcanmış’

Belediye Meclis Üyesi Demirtaş, kesin hesaplara neden ret oyu verdiğini açıkladı

"Para incik-bocuğa gitmiş"


Belediye meclis üyesi Turhan Demirtaş yazılı bir basın açıklaması yaparak kesin hesaplara neden ret oyu verdiğini açıkladı. Gelen parada büyük ölçüde uyumsuzluklar olduğunu tespit ettiğini söyleyen Demirtaş, ‘Neyi hedeflediği belirsiz, kentin sorunlarına ilgisiz, gününü gün etme peşindeki bu yönetiminin icraatını ve hesaplarını onaylamam; keyfiliğin aynen devam etmesini istemek olurdu. Kesin hesaplara o nedenle ret oyu verdim.’ dedi.

Yatırıma harcanan 60 milyona bakıldığında Zonguldak’ın önünü açacak kalıcı hiçbir iş görünmediğini söyleyen Demirtaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘Kentsel dönüşüm yok. Trafik çözümü, otopark yapımı yok. Ucuz arsa üretimi yok.  Ucuz konut yapımı yok. Halka harcanması gereken, tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan paralar, önceliği olmayan, çiçek böcek, incik boncuk keyfi işlere harcanmış.’

Yorumlar (2)
Kerem 4 yıl önce
belediye sizde hiç vicdan yokmu ? hiç Allah korkusu yokmu ?? bu imar plamlarını nasıl yapıyorsunuz ? yeşil alan kalmadı ,yaya kaldırımı kalmadı her yere bina çektirme yok belirli bir nizam yok yazıklar olsun size size benim ve ailemin haklarını helal etmiyorum bizim vergilermizle oradan maaş alıyorsunuz yazıklar olsun size .tepebaşında oturuyorum doğal gaz geçti normalde akşama kadar o yolların asfalta la yama yapılması ama aylardan beri aynı çukur kasis yazıklar olsun sizin gibi belediyeye Allah size bunların heabını sorsun .
ahmet yılmaz 4 yıl önce
belediye meclis üyelerini tamamı bu talana göz yümüyor
20
az bulutlu