Hurda hırsızlığı sanığına ödül gibi atama

Kilimli Belediye Başkanlığından önce Semt Polikliniğinde doktor olarak görev yapan ve Seçkin Özdemir yeniden mesleğine geri döndü.

Sağlık 26.06.2014, 01:55 17.01.2015, 04:41
3825
Hurda hırsızlığı sanığına ödül gibi atama
2009-2014 yılları arasında Kilimli’de Belediye Başkanlığı yapan ve arkasında bir çok usulsüzlük iddiaları bırakarak seçimleri kaybeden Dr. Seçkin Özdemir, 30 Mart sonrası doktorluğa dönmek için başvuruda bulunmuştu.

Özdemir, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığına  atandı.

HIRSIZLIKTAN YARGILANIYORDU !

Kilimli Belediye Başkanlığı’nı kaybettikten sonra hakkında bir çok yolsuzluk iddiası ortaya atılan Seçkin Özdemir, 5 yılda kaynağını açıklayamadığı bir servete sahip olmuştu. İstanbul’da milyonluk bir villa, Demirpark AVM’de Polo Mağazası, son model iki ayrı otomobil, Kozlu Aquapark önünde Crispino Mağazası bulunan Seçkin Özdemir, Zonguldak 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde de hurda hırsızlığı davasında sanık olarak yargılanıyordu. Kamuoyu hakkında bu kadar yolsuzluk iddiası bulunan kişinin böylesine önemli bir göreve atanırken kimin referans olduğunu merak ediyor.

Yorumlar (7)
yaşar yılmaz 7 yıl önce
zonguldağın ne kadar sahipsiz olduğunun ispatıdır bu atama...
yok 7 yıl önce
bunlar baştan sona kadar yüssüz başkada söze gerek yok
rifat 7 yıl önce
Ülkemizde milyonlar işsiz geziyor iken........
hepimiz biliyoruz 7 yıl önce
hepimiz biliyoruz kimin referans olduğunu. köksal toptan tabiki. elinizi vicdanınıza koyunuz ve söyleyiniz, köksal toptanın referans olduğu, şehrin en önemli ve stratejik yerlerine yerleştirdiği "gereksiz, basiretsiz, karaktersiz, hırsız, ahlaksız" insanları nasıl temizleyebileceğiz. gider ayak devam ediyor hala atamalara, her yere birilerine o atıyor. seçkin özdemir, recep demirtaş, zdaha adını sayamadığımız onlarca insan. neye göre seçiliyor bunlar. zekai kasap, milli eğitime yeni atanan ilçe müdürleri
rasim 7 yıl önce
yargılanan birini kim olursa olsun suçlu gibi göstermek kadar insanlık dışı ir şey olamaz. yorumlarımızı bu çerçevede yapmalıyız. adam beraat eder sonra hepiniizi öper..
adalet 7 yıl önce
mesele suçlu olup olmaması değil. bu ülke de hukuk ne kadar işliyor zaten. böyle bir konuda hukuku süreci olan birisini bu mevkiye getirmek saçmalık. mahkemede akplanıp paklansın sonra gelsin ki zaten hukuk sistemide onların elinde aklarlar. ak bürokratlarını....
hepimiz biliyoruz 7 yıl önce
ak partinin benimsemediği ve istemediği bir şahıs, herşeyi ak partiye bağlamayalım lütfen. ne aklarız ne paklarız öyle bir şey söz konusu dahi olamaz ama neylersin ki parti içinde olup da ak partiyle alakası olmayan pek çok şahsiyet ve "abi" var. o "abi"lerin sayesinde bu adamlar barınıyor. biz ak parti tabanı da memnun değiliz bu ahlak yoksunu insanların bizim adımızla nemalanmasından.
21
açık