Keleş, siyasi partilerden destek istedi

DEVA Partisi İl Başkanı Av. Fatih Keleş, 2’ci ligde kümede kalma mücadelesi veren Kömürspor’a tüm siyasi partilerin destek olmasını istedi

Spor 04.05.2021, 17:34 04.05.2021, 17:46
282
Keleş, siyasi partilerden destek istedi

TFF 2.nci liginde kümede kalma mücadelesi veren temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’un bu haftasonu Afyonspor’la oynayacağı kader maçı öncesi birlik çağrısı geldi.
DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Av. Fatih Keleş, Kömürspor için tüm siyasi partilerin bir araya gelmesini ve Cumartesi günü oynanacak maçta herkesin birlik içinde hazır olmasını önerdi. 
Keleş açıklamasında, “ Şehir olarak bir arada olabildiğimiz, aynı heyecanı yaşadığımız, aynı besteleri söyleyerek aynı ruhla hareket edebildiğimiz en büyük ortak noktamız Zonguldak Kömürspor'a bugün sahip çıkma günüdür. Siyasi partilerimizin il başkanları ve yönetimleri, vakıflarımız, derneklerimiz, taraftarımız hep birlikte destek olmamız gereken bir maç bizleri bekliyor. Herkes böylesine önem arz eden bir maç için, şehrimizin takımı için, futbolcular ve yönetimdeki arkadaşlarımız gibi bir ruh ortaya koymalıdır.  Gelin tüm farklılıklarımızı bir yana koyalım ortak noktamız olan Zonguldak Kömürspor'a her açıdan destek çıkalım.  Zonguldak Kömürspor Şehrimizin Takımıdır” dedi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (1)
Zonguldak yerlisi 2 ay önce
Sürünsün kömür Spor yasasin 1966 Zonguldak spor
18
kapalı