Öztürk, resmi sözleşmeye imzayı attı

Uzun süren belirsizliğin ardından hafta sonu yeniden Kozlu Belediyespor ile anlaşan Antrenör Bülent Öztürk, Kulüp Başkanı Ertan Şahin’in de katıldığı törende kendi yeşil-beyazlı yapan imzayı attı.

Spor 24.06.2014, 13:53 24.06.2014, 13:54
1046
Öztürk, resmi sözleşmeye imzayı attı

İŞ RESMİLEŞTİ

Kozlu Belediyespor’da uzun süre gündemi meşgul eden antrenör kim olacak sorusu geçtiğimiz hafta sonu resmi ağızdan yapılan açıklama ile son bulmuştu. Yeşil-beyazlı yönetim,  yaptığı açıklamada geçtiğimiz sezon takımı Bölgesel Amatör Lig’de tutan genç çalıştırıcı Bülent Öztürk ile her konu anlaşmaya vardığını söylemişti. Yeşil-beyazlı yönetim ile Bülent Öztürk’ün anlaşmasının ardından taraflar dün, bir araya geldi ve resmi sözleşmeler imzalandı.

Kozlu Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı olan Ertan Şahin, dün Antrenör Bülent Öztürk ile bir araya geldi. Genç çalıştırıcı Başkan Şahin’in huzurunda kendini yeşil-beyazlı yapan imzayı attı.

Başkan Şahin, Bülent Öztürk’e güvendiklerini ve oluşturacağı kadro ile takımı hedefe taşıyacağına inandığını kaydetti.

Tekrar yeşil-beyazlı takımı çalıştıracak olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Bülent Öztürk, “Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Daha fazla vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağız. Gündemimizde ilk olarak transfer olacak” dedi.

Yorumlar (0)
21
açık