Temsilcilerimizin maç programı belli oldu

Temsilcilerimizin maç programı belli oldu

Spor 11.06.2013, 00:01
Temsilcilerimizin maç programı belli oldu

16-18 Haziran 2013 tarihlerinde Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek Zonguldak Gençlik Hizmetlerispor ile Kdz. Ereğlispor’un maç programları belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından resmi internet sitesinden açıklanan programa göre; Kastamonu Grup Merkezi’nde mücadele edecek Zonguldak Gençlik Hizmetlerispor, ilk maçını Tokat temsilcisi Erbaa Gençlikspor ile oynayacak.  16 Haziran Pazar günü Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri’nin ev sahipliği yapacağı maç saat 18.00’da başlayacak. İstanbul Grup Merkezi’nde boy gösterecek temsilcimiz Kdz. Ereğlispor ise, ilk sınavını İstanbul temsilcisi CFS Bağcılarspor’a karşı verecek. Karşılaşma 16 Haziran Pazar günü saat 17.00’da Spor Akademisi Sahası’nda oynanacak.

Zonguldak Gençlik Hizmetlerispor’un maç programı

16 HAZİRAN PAZAR

Saat 16.00-Hasan Doğan Tesisleri: Amasya Eğitimspor-Samsun İlkadım Belediye

Saat 18.00-Hasan Doğan Tesisleri: Erbaa Gençlikspor- Zonguldak Gençlik Hizmetlerispor

17 HAZİRAN PAZARTESİ

Saat 16.00- Hasan Doğan Tesisleri: Samsun İlkadım Belediye-Erbaa Gençlikspor

Saat 18.00-Hasan Doğan Tesisleri: Zonguldak Gençlik Hizmetleri- Eğitimspor

18 HAZİRAN SALI

Saat 16.00-Hasan Doğan Tesisleri: Eğitimspor-Erbaa Gençlikspor

Saat 18.00-Hasan Doğan Tesisleri: Zonguldak Gençlik Hizmetleri-İlkadım Belediye

 

Kdz. Ereğlispor’un maç programı

 

16 HAZİRAN PAZAR

Saat 17.00-Spor Akademisi Sahası: CFS Bağcılarspor-Kdz. Ereğlispor

Saat 15.00-Spor Akademisi Sahası: Derince Belediye-Dudulluspor

17 HAZİRAN PAZARTESİ

Saat 17.00- Spor Akademisi Sahası: Derince Belediye-Kdz. Ereğlispor

Saat 15.00- Spor Akademisi Sahası: Dudulluspor-CFS Bağcılarspor

18 HAZİRAN SALI

Saat 17.00- Spor Akademisi Sahası: CFS Bağcılar-Derince Belediye

Saat 15.00- Spor Akademisi Sahası: Dudulluspor-Kdz. Ereğlispor

 

Yorumlar (0)
22
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Afjet Afyonspor 0 0
2. Amed Sportif Faaliyetler 0 0
3. Anagold 24Erzincanspor 0 0
4. Ankaraspor 0 0
5. Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0
6. Batman Petrolspor 0 0
7. Bayburt Özel İdarespor 0 0
8. Bitexen Düzcespor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Çorum FK 0 0
11. Esenler Erokspor 0 0
12. Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0
13. İnegölspor 0 0
14. Isparta 32 Spor 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Şanlıurfaspor 0 0
17. Sivas Belediyespor 0 0
18. Somaspor 0 0
19. Tarsus İdman Yurdu 0 0
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 2 6
2. Trabzonspor 2 6
3. Başakşehir 1 3
4. Alanyaspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Giresunspor 2 3
7. Galatasaray 2 3
8. Kayserispor 2 3
9. Fenerbahçe 1 1
10. Ümraniye 1 1
11. Gaziantep FK 1 1
12. Ankaragücü 1 1
13. Konyaspor 1 1
14. Sivasspor 2 1
15. Antalyaspor 1 0
16. Hatayspor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 2 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Samsunspor 1 3
2. Boluspor 1 3
3. Eyüpspor 1 3
4. Altınordu 1 1
5. Gençlerbirliği 1 1
6. Keçiörengücü 1 1
7. Rizespor 1 1
8. Adanaspor 0 0
9. Bandırmaspor 0 0
10. Bodrumspor 0 0
11. Erzurumspor 0 0
12. Göztepe 0 0
13. Pendikspor 0 0
14. Sakaryaspor 0 0
15. Tuzlaspor 0 0
16. Ö.K Yeni Malatya 0 0
17. Denizlispor 1 0
18. Manisa Futbol Kulübü 1 0
19. Altay 1 0
Takımlar O P
1. M.City 2 6
2. Arsenal 2 6
3. Brentford 2 4
4. Newcastle 2 4
5. Leeds United 2 4
6. Brighton 2 4
7. Tottenham 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Aston Villa 2 3
10. Bournemouth 2 3
11. Fulham 2 2
12. Liverpool 1 1
13. Wolverhampton Wanderers 2 1
14. Leicester City 2 1
15. Southampton 2 1
16. Everton 2 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. M. United 2 0