TRANSFERİN GÖZDESİ

Devrek Belediyespor’u Bölgesel Amatör Lige çıkaran Serkan Bankoğlu, transfer çalışmalarına resmi olarak başlamasa da listesini hazırladı. Edinilen bilgiler Serkan hocanın Kozlu Belediyespor’un sağ oyuncusu Adem Demiroğlu’nu takımda görmek istediği yönünde…

Spor 10.05.2017, 13:35 10.05.2017, 13:46
1342
TRANSFERİN GÖZDESİ

Serkan Bankoğlu’nun takımda görmeyi istediği Adem Demiroğlu ile Çarşamba, Turhal ve Nevşehirspor  da ilgileniyor

 

TRANSFERİN GÖZDESİ


2017-2018 sezonunda Zonguldak’ı Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek Devrek Belediyespor,  yeni sezon öncesi Serkan Bankoğlu’na transferde yetkiyi verdi.  Henüz resmi olarak transfer çalışmalarına başlamayan kırmızı-beyazlı takım, hocası Serkan Bankoğlu’nun raporu doğrultusunda  kadro kurarak, ilk kez mücadele edecekleri Bölgesel Amatör Lig’de başarıyı yakalamak istiyor.

Devrek Belediyespor’u Süper Amatör Lig şampiyonu yaparak Bölgesel Amatör Lige çıkaran Serkan Bankoğlu ile Kulüp Başkanı Mustafa Karaelmas geçtiğimiz ayda bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulunmuştu. Yeni sezon yol haritasını belirmek amacıyla yapılan bu görüşmede Kulüp başkanı Karaelmas ve yönetim, Serkan hocaya takım kurma konusunda yetkiyi verdi. ‘Takımını kur’ denilen Serkan Hoca, henüz transfer çalışmasına başlamasa da, listesini hazırladı.  Halkın Sesi spor servisinin edindiği bilgiler; Serkan hocanın  Kozlu Belediyespor’da sağ bek olarak görev yapan Adem Demiroğlu’nu maçlarda izleyerek  beğendiği  ve listesine aldığı yönünde.

Kozlu Belediyespor’da 2 sezon geçiren sağ bek Adem’i takımda görmeyi isteyen Serkan Bankoğlu, henüz resmi bir girişimde bulunmadı.  Adem hakkında   çeşitli bilgilere ulaşan Serkan hoca, kısa bir zaman sonra başlayacak transfer çalışmaları kapsamında oyuncu ile irtibata geçecek.

ESKİ TAKIMLARI DA DEVRE

Antrenör Serkan Bankoğlu’nun  kadroda  görmek istediği 22 yaşındaki sağ bek Adem  Demiroğlu, Bölgesel Amatör Ligde birçok takım tarafından transfer edilmek isteniyor.  Transferin gözdesi olan genç sağ bek, edinilen bilgilere göre;  eski takımları Çarşambaspor ile Turhalspor’un yanı sıra Nevşehirspor’un   transfer listesinde…

Emre Can BAYRAM

 

Adem Demiroğlunun bir çok maçta izleyen Serkan hocanın, futbolcuyu beğendiği   ve transfer listesine aldığı öğrenildi

 

Yorumlar (0)
20
az bulutlu