Zonguldak’ı temsil edecekler!..

Spor 14.03.2022, 19:34
Zonguldak’ı temsil edecekler!..

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar arası küçük erkekler  basketbol karşılaşmaları oynanan final maçı ile tamamlandı. 
Sporcu fabrikası salonunda oynanan ve büyük çekişmeye sahne olan maçlar sonunda TED Zonguldak Koleji, diğer iki maçta olduğu gibi Ereğli Cumhuriyet Orta okulunu 47-24 yenerek şampiyonluğa ulaştı.  
Şampiyon olan Zonguldak TED  Koleji başta olmak üzere, ikinci Ereğli Cumhuriyet Orta Okulu, üçüncü İbrahim Fikri Anıl Orta Okulu ve dördüncü olan Ereğli Doğa Koleji Orta Okulu müsabakalar sonunda düzenlenen törenle kupa ve madalyalarını aldı.
Okullar arası küçük erkekler  basketbol turnuvasını namağlup şampiyon tamamlayan Zonguldak TED  Koleji, Düzce'de düzenlenecek olan grup müsabakalarında Zonguldak’ı temsil edecek.  
Haber: Selçuk KOÇAKLI

Yorumlar (0)
22
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Afjet Afyonspor 0 0
2. Amed Sportif Faaliyetler 0 0
3. Anagold 24Erzincanspor 0 0
4. Ankaraspor 0 0
5. Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0
6. Batman Petrolspor 0 0
7. Bayburt Özel İdarespor 0 0
8. Bitexen Düzcespor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Çorum FK 0 0
11. Esenler Erokspor 0 0
12. Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0
13. İnegölspor 0 0
14. Isparta 32 Spor 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Şanlıurfaspor 0 0
17. Sivas Belediyespor 0 0
18. Somaspor 0 0
19. Tarsus İdman Yurdu 0 0
Takımlar O P
1. Başakşehir 1 3
2. Alanyaspor 1 3
3. Trabzonspor 1 3
4. Adana Demirspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Galatasaray 1 3
7. Fenerbahçe 1 1
8. Ümraniye 1 1
9. Gaziantep FK 1 1
10. Sivasspor 1 1
11. Ankaragücü 1 1
12. Konyaspor 1 1
13. Hatayspor 0 0
14. Giresunspor 1 0
15. Antalyaspor 1 0
16. Kayserispor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 1 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altay 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Samsunspor 0 0
18. Tuzlaspor 0 0
19. Ö.K Yeni Malatya 0 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0