Zonguldak’ta Futbol şenliği başlıyor..

Spor 30.05.2022, 13:47
Zonguldak’ta Futbol şenliği başlıyor..

Zonguldak’ta 2021-2022 Futbol sezonu U-11 Miniminikler ve U-12 minikler futbol şenliği başlıyor.  

U-11 Ligi 1 Haziran Çarşamba günü başlayacakken, U-12 Ligi ise 2 Haziran Perşembe günü başlayacak.  

40 Takımın katılımı ile başlayacak olan futbol şenliğinde Zonguldak Merkez A ve B, Ereğli’den ise  A ve B gruplarından oluşan takımlar karşılaşacak.  

Fener Sentetik saha, Fener Çim saha ve Beyçayırı sahalarında oynanacak olan maçlar Tek devreli lig usulüne göre oynanacak. 

Ayrıca U-11 ve U-21 takımları maçlarını ise 25  dakikadan iki devreli olmak üzere 50 dakika oynayacak.  

Öte yandan gruplarını birinci bitiren takımlar direkt olarak Zonguldak şampiyonu olacak. 

U-11 MİNİMİNİKLER MERKEZ A GRUBU 1 HAZİRAN ÇARŞAMBA 1. HAFTA MAÇLARI
Fener Sentetik 1. Saha: Saat: 17:00 Sarayspor- Üzülmezspor
Fener Sentetik 2. Saha: Saat: 17:00 Z. Akademispor- Karadonspor
Fener Sentetik 1. Saha: Saat: 18:30 Kozlu Taşkömürüspor- Devrek Belediyespor
Ada Tenis Spor BAY
U-11 MİNİMİNİKLER MERKEZ B GRUBU 1 HAZİRAN ÇARŞAMBA 1. HAFTA MAÇLARI 
Fener Çim saha Saat: 17:00 Çaydeğirmeni Belediyespor-Z. Kömürspor
Fener Sentetik 2. Saha: Saat: 18:30 Tersanspor- Altıpas Spor
Fener Çim saha Saat: 18:30 Kilimli Belediyespor- Çaycumas G. B spor
U-11 MİNİMİNİKLER EREĞLİ GRUBU 1 HAZİRAN ÇARŞAMBA 1. HAFTA MAÇLARI 
Beyçayırı 1. Stadı Saat: 17:30 Ereğli Göztepe Spor-  Zonguldak Çelik Orduspor
Beyçayırı 1. Stadı Saat: 18:45 Alaplı Belediyespor- Karadeniz Ereğli Belediyespor
Beyçayırı 2. Stadı Saat: 17:30 Kdz. Ereğli G. Yıldızspor-  Ereğli Demirspor
Beyçayırı 2. Stadı Saat: 18:40  Alaplı Gücü Gençlikspor- Kdz. Ereğli Gücü Gençlikspor

U-12 MİNİKLER MERKEZ A GRUBU 2 HAZİRAN PERŞEMBE 1. HAFTA MAÇLARI  
Fener Çim Saha: Saat: 18:30 Çaydeğirmeni Belediyespor- Sarayspor
Fener Sentetik 2. Saha: Saat: 18:30 
Kilimli Belediyespor- Çaycuma G. Bspor
Fener Sentetik 2. Saha: Saat: 17:00 Altıpasspor- Tersanespor

U-12 MİNİKLER MERKEZ B GRUBU 2 HAZİRAN PERŞEMBE 1. HAFTA MAÇLARI  
Fener Sentetik 1.Saha Saat: 18:30 Devrek Belediyespor- Z. Kömürspor
Fener Sentetik 1. saha: Saat: 17:00 Üzülmezspor-Karadonspor
Fener Çim Saha: Saat: 17:00 Zonguldak Akademispor- Kozlu Taşkömürüspor
Devrek Eğitim Gençlikspor BAY

U-12 MİNİKLER EREĞLİ GRUBU 2 HAZİRAN PERŞEMBE 1. HAFTA MAÇLARI  

Beyçayırı 1. Stadı Saat: 17:30  Alaplı Gücü Gençlikspor- Ereğli Demirspor

Beyçayırı 1. Stadı Saat: 18:45 Kdz. Ereğli G. Yıldızspor- Kdz. Ereğli Gücü Gençlikspor 

Beyçayırı 2. Stadı Saat: 17:30 Alaplı Belediyespor- Zonguldak Çelikorduspor

Beyçayırı 2. Stadı Saat: 18:45 Ereğli Göztepespor- Karadeniz Ereğli Belediyespor
Haber: Selçuk KOÇAKLI

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22