WESTA LİFE AÇILDI

ZONGULDAK 12.05.2017, 10:47 12.05.2017, 10:50
4704
WESTA LİFE AÇILDI

 

“HEDEF 6 MİLYON MÜŞTERİ”

Zonguldak Esas 67 Burda AVM’den sonra ikinci alışveriş merkezine kavuştu. Yatırımı Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığında  Beyaz Çınar Yapı  İnşaat Emlak Yönetimi Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilen Westa Life Alışveriş ve Yaşam Merkezi  kapılarını Zonguldak ve bölge halkına açtı. Dün saat 10.30’da açılışı yapılan AVM’ye vatandaşlar ilk günden yoğun ilgi gösterdi.

AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, Canerler Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Caner, AKP İl Başkanı Zeki Tosun, CHP İl Başkanı Ahmet Altun, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, TSO Başkanı Metin Demir ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde konuşan Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, “Yılda 6 milyon müşterinin ziyaret etmesini hedefliyoruz” dedi. 

Yorumlar (1)
Xxx 4 yıl önce
Halkin alım gücü olmadıktan sonra yüzlerce avm acilsin ne fayda.tamam belli sayida calisanlar olacak ama yetersiz. zonguldak icin öncelik iş sahalarınin açılmasi.böyle acilislari daha cok bekliyoruz.sesimizi duysunlar artik..
19
az bulutlu