ÇEVİR KAZI YANMASIN!

Kaykay golünü yiyen Selim Alan, bakın nasıl geri vites yaptı

ZONGULDAK 25.08.2021, 22:37 25.08.2021, 23:23
1206
ÇEVİR KAZI YANMASIN!

Düne kadar İsmet İnönü heykeli önünde yapılan kaykay rampasını savunan Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, vatandaşların bitmek bilmeyen tepkisi karşısında geri adım attı. TOKİ ucubeyi dün yıkmaya başlayınca  Başkan Alan sosyal medya sayfasında yaptığı paylaşımda zevahiri kurtarmaya çalıştı. 

Muhalefetin sert tepkisiyle yıkılan kaykay rampasını halkın talepleri doğrultusunda yıktıklarını ifade eden Alan'ın, okuyanı gülümseten açıklaması şöyle:
"Kıymetli Hemşehrilerim, Sahil Projesi kapsamında İsmet İnönü heykeli etrafında yapılan düzenleme, vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda TOKİ Başkanımız ile koordine edilerek revize edilmeye başlanmıştır. Bizler sadece ve sadece halkımızın taleplerini dinler ve halkımızın taleplerini ciddiye alırız."

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (6)
Sosyete 3 hafta önce
Daha osahil bir yila çöp olacak
Tuğba Bozkuş 3 hafta önce
İyi ki DENİZ YAVUZYILMAZ var bu şehirde.. Teşekkürler sn vekile
Turgut Güven 3 hafta önce
Zonguldak Belediye başkanı Selim Alan'a kay kay rampasını yaparken sormadılar ki kaldırırlarken katkısı olsun.. Kay kay rampası kaldırılmaya başlandıktan bir saat sonra haberi oldu ve açıklama yaptı.. Selden kütük kapma peşinde Tilki selim..
Mevtacı 3 hafta önce
Murat Pulat özür dilemediğine göre "paşa paşa" bir Tweet atmış reisimiz. Çok yaşa reis iyi ki varsın gülmekten karnım ağrıdı kal sağlıcakla...
Gözlem 3 hafta önce
Beyaz masaya itirazım kabul mu oldu teşekkürler
Mai 3 hafta önce
Bu chp den bıktık artık, bu nedir ya kendi zamanlarinda taş ustüne taş konmamiş simdi boş boş konuşuyorlar.ALLAH bu ülkeyi korusun sizden
21
hafif yağmur