ZONGULDAK:
CHP'li Belediyenin AKP'li Truva Atı
Zonguldak, yerel seçimlere saatler kala Zonguldak Belediyesine alınan 25 kişiyi konuşuyor. 8 yıldır CHP rozetiyle başkanlık koltuğuna oturan Muharrem Akdemir, giderayak CHP’den intikam alıyor. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak gezisinde özel olarak karşılamaya giden Özel Kalem Müdürü Hasbi Kabaca, AKP’nin CHP’li Zonguldak Belediyesi’ndeki turuva atı olarak yorumlanıyor. 

CHP’YE İHANET ETTİ

Seçimlere 20 gün kala Gürcistan’a, 10 gün kala ise Fransa’ya tatile giden Muharrem Akdemir, özellikle mahallelerdeki yatırımları tamamen durdurdu. 
CHP’nin seçim kampanyasına katılmayan, personele mobing yapan AKP’ye çalışan daire müdürlerinin yakınlarını işe aldıran Muharrem Akdemir’in belediyeye iş yapan müteahhitlere de AKP’ye oy vermeleri yönünde telkinde bulunduğu öğrenildi. 

EŞ BAŞKAN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ HASBİ KABACA

Öte yandan Zonguldak Belediyesi’nde son aylarda yaşanan aksaklıkların arkasında da AKP’ye çalışan daire müdürleri olduğu biliniyor. Bu isimlerin en başında ise Akdemir’in en yakın adamı Özel Kalem Müdürü Hasbi Kabaca geliyor.
Akdemir’in kara kutusu olan Hasbi Kabaca, kurum içerisindeki mutlak güç olarak biliniyor. Akdemir’den aldığı cesaretle bugüne kadar onlarca kişiyi işe alan Kabaca, son olarak seçimlere bir hafta kala 25 kişiyi belediyeye işe aldı. Kabaca, aralarında kendi gelini, yengesi, odacısının eşi, makama gelip bıçak çeken kişiyi, zabıta müdür yardımcısının kızını, bazı daire müdürlerinin çocuklarını işe alırken CHP’ye yakın 4 ismin güvenlik soruşturmasını ise beklemeye aldırdı. Tüm bu gelişmeler yaşanırken CHP Milletvekili Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz ise sessizliğini koruyor. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
vatandaş 1 yıl önce

belediye emeklisi rumuzlu arkadaş muharrem akdemir hasbi kabaca ayhan mercan murat yanık gibi insanların öteki dünyalarını çok merak ediyorum yorumuna katılıyorum

Misafir Avatar
feryat 1 yıl önce

bu truva atı çok tehlikeli nezaman tekmeleyeceği belli olmaz tekmesinden Allah korusun

Misafir Avatar
67 67 1 yıl önce

ki̇m geli̇se gelsi̇n ücün cü katin kesi̇nli̇kle temi̇zlenmesi̇ lazim orada i̇hanet veba her türlü ki̇şi̇ler var

Misafir Avatar
zonguldak 67 1 yıl önce

bu adamama gelen beledi̇ye başkani ki̇m olursa nasil güvenecek bana göre i̇şi̇n bi̇tti artik kendi̇ne yerbegen

Misafir Avatar
Belediye Emeklisi 1 yıl önce

Seçim dönemi partide çalışan gençler bugün sokaklarda işsiz gezerken siz kendinize yakışanı yaptınız o gençlerin günahı vebali size yeter artar bile

Misafir Avatar
Ak gönüllüleri 1 yıl önce

Ak parti geldiğinde bu müdürlere inanacak mi onları satan bizi de satar

Misafir Avatar
**f 1 yıl önce

kendı partısını satan ak partiyıde satar selım alan bunları kapı dısarı ettee gorsunler ıhanetı

-Beğenmedim(0)

banner228

Gecenin Bombası

Haberi Oku