ZONGULDAK:
Yavuz Hırsız..!
 Milyonluk ihaleler almasına rağmen su hırsızlığından ceza yiyen Özbulut İnşaat’ın sahibi Ali Bulut, parke ihalesiyle ilgili açıklamada medyayı suçladı
Yavuz Hırsız..!
Merkezi Bartın olan ve Zonguldak Manolya Park’ın yapımı sırasında kaçak su kullanırken yakalanınca su hırsızlığından ceza yiyen Özbulut İnşaat’ın sahibi Ali Bulut, bu kez de Zonguldak Belediyesi’nin parke taşı ihalesini yaklaşık bedelin 540 bin lira altına alarak kafalarda soru işareti bırakmıştı. İhale kanununa göre yaklaşık bedelin çok altında teklif verdiği için elenmesi gereken Özbulut İnşaat, yerel medyadaki eleştirilere yanıt verdi. Firma sahibi Ali Bulut, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada çıkan haberleri “yalan haber” olarak nitelendirirken, ihaleyi gizli ortağı Davut Acar ile aldığı iddialarını ise yanıtsız bıraktı. 
HIRSIZLIKTAN SABIKALI MÜTEAHHİT BASINA AYAR VERDİ
Kaçak su kullandığı için ceza yiyen Özbulut İnşaat, basında çıkan haberler üzerine Zonguldak Belediyesi’ne 9 bin lira ceza ödemişti. Halkın Sesi soruyor: Dünkü açıklamasında yerel medyayı yalan haber yapmakla suçlayan Ali Bulut hakkında Zonguldak Belediyesi “Hırsızlık” suçlamasıyla dava açtı mı? Açmadıysa neden açmadı? Parke imalatı yapan firmalardan yaklaşık 570 bin lira az teklif veren Özbulut İnşaat parkeyi hibe mi alacak? Yaklaşık maliyetin 540 bin lira altında iş alan bir firma nasıl para kazanacak? Özbulut İnşaat, kamuoyunu yanıltmak yerine neden teknik açıklama yapmıyor? Ali Bulut ihale öncesi bir hafta içerisinde Davut Acar ile telefonda kaç kez görüştü?
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İşte DSP’nin resmî Listesi

Haberi Oku