Zonguldaklı tecrübeli Teknik Direktör Zafer Turan, 1461 Trabzon FK ile resmen anlaştı.

Hekimoğlu Döküm Spor Tesislerinde  Başkan Yardımcı Cengiz Tosun’un katılımı ile gerçekleşen imza töreninde  tecrübeli teknik direktör Zafer Turan, kendisini 1 yıllığına bordo mavili yapan sözleşmeye imza attı. 

Eyüpspor ve Şanlıurfaspor'u şampiyon yapan Zonguldaklı tecrübeli Teknik Direktör Zafer Turan, 1461 Trabzon FK'yı da şampiyon yapmak şimdiden için kolları sıvadı.

TOSUN: İSTEDİĞİMİZ ŞAMPİYONLUĞA İNŞALLAH ULAŞIRIZ
İmza töreninde konuşan 1461 Trabzon FK Kulüp Başkan Yardımcısı Cengiz Tosun, “Trabzon genleri taşıyan ve başarılı bir teknik adam ile yola çıkmak istedik. Bu doğrultuda Zafer hocamız ile anlaştık. Kendisine kulübümüze geldiği için teşekkür ediyoruz. Hedefimiz doğrultusunda kendisi ile bu yolda beraber yürüyeceğiz. Sezon sonunda da istediğimiz şampiyonluğa inşallah ulaşacağız.” dedi.

Köktürk: Formanın orijinali bende! Köktürk: Formanın orijinali bende!

TURAN" HEDEFE ULAŞACAĞIZ
Zonguldaklı tecrübeli Teknik Direktör Zafer Turan ise, “Beni bu kulübe layık gören yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Aslen Trabzon Sürmeneliyim. Köklerimiz burada. Trabzon’da çalışmak bize nasip olduğu için çok mutluyum. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile 8 yıl birlikte çalıştım. Sonrasında kendim Eyüpspor ve Şanlıurfaspor’da çalıştım. Buranın doğasını, yapısını ve heyecanını biliyorum. İki heyecan birleşti diyebilirim. 5 yıldan beri 1. Lig’in kapısından dönülmüş. Hepsini geride bırakıp doğru bir planlama ile inşallah sezon sonu hedefe ulaşacağız” ifadelerini kullandı. 
TURAN: TRABZONSPOR'DAN FAYDALANACAĞINIZ

 Trabzonspor'dan faydalanacaklarını belirten Zafer Turan: “Kadromuzda Trabzonspor’dan oyuncular var. Bundan sonra daha çok iletişim halinde olacağız. 1. Lig’e çıktığımız zaman yetiştirici bir takım olabiliriz. Ama şu an yarışmacı bir takım olacağız. Geniş bir kadro oluşturmak için Trabzonspor’dan faydalanacağız. Takımın yüzde 90’ını tanıyorum. Kaliteli isimlerden oluşan bir takım ama performans olarak daha üst seviyeye çıkabilecek bir takım. Önümüzdeki sezonun kadrosunu da kimyası uyan oyunculardan oluşturacağız."dedi
 

Kaynak: Haber Merkezi