Başkan Ulupınar, halkla iç içe! Başkan Ulupınar, halkla iç içe!

Zonguldak'ın Devrek İlçesi eski CHP'li Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, ikramiye, mesai vs hariç bazı vasıfsız işçilere 35 ila 74 bin TL arasında maaş ödediği ortaya çıktı.
70 KİŞİYİ 180 ĶİŞİ YÖNETİYOR
Devrek Belediyesinde temizlik işleri ve fen işlerinde çalışan işçi sayısının 70 olduğu buna karşın masa başında çalışanların 180 kişi olması akıllara durgunluk verdi.
HERKES ASLİ İŞİNİ YAPACAK
Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Belediye çalışanları ile yaptığı bayram kutlama töreninde,"Ben iki dönem Belediye Başkanlığı ve Milletvekili yaptım. Çoğunuzu siyasette de verdiğim aradan dolayı tanımıyorum. Belediyenin kadroları şişirilmiş. Bu aşikar belli. Kim hangi kadro ile işe alınmış ise o kadroda çalışacak. Ben tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirtmem. Devrek halkının hakkını da asla yedirtmem. Partisi vs beni bağlamaz. Partili seçildik ancak simdi bağımsız Belediye Başkanıyım. Ayrım asla yapmam. Belediye hizmet yeri kimsenin çiftliği olamaz. Çalışmayan her kim olursa olsun babamın oğluda olsa gözünün yaşına bakmam. Beni tanıyanlar iyi bilir. Bakmayacağım. Herkes işini yapacak, yapamayanlar da gidecek. Bana kimse birilerinin referansı ile gelmeye kalkmasın refüze olurlar. Herkes aldığı maaşları hak edecek ve Devrek halkına hizmet edecek. Belediye çalma çırpma, yan gelip yatma değil. Burası çözüm yeri hizmet yeri. Çalışmayacak olanda bırakıp gitsin" dedi. HABER MERKEZİ