Modifiye ustası Devrek’te Modifiye ustası Devrek’te

SKM Başkanı Av. Mehmet Gök, İl Genel Meclisi Üyesi Abdullah Karagüzel, Devrek Koordinatörü, İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ergenç ve Devrek SKM Başkan ve yönetim kurulu üyeleri seçim çalışmalarını gözden geçirdi. İl SKM Başkanı Av. Mehmet Gök, Zonguldak önceki dönem Milletvekilleri ve Devrek eski Belediye Başkanı Özcan Ulupınar’ın partilerinin kuruluşundan bu yana görevde olduğunu kaydederek, “İktidarın tüm gücünü kullanacak bir adayımız var. O isim de Zonguldaklıların gönlünde taht kurmuş Özcan Ulupınar’dır.  İl,ilçe, kadın ve gençlik kolları olarak top yekun adayımız Özcan Ulupınar’ın yanındayız. Devrekli hemşehrilerimiz bilsin ki iktidar hizmetleri Ulupınar ile Devrek’e gelecektir” dedi. 
İl SKM Başkan ve Üyelerine teşekkür eden Ulupınar, Teşkilatların desteğinden ve kendisine gösterilen teveccühten ötürü teşekkür etti. 
ULUPINAR, ÇANAKÇILAR’DA 
Seçim gezilerinin temposunu artırarak sürdüren Devrek Belediye Başkan adayı Özcan Ulupınar, Çanakçılar Şirketler Grubunu ziyaret etti. 
Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Ulupınar, “Sevgili Ağabeyim ve dostum Çanakçılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakçı'yı ziyaret ederek, Devrek gündemine ilişkin sohbet ettik. İlçemizin gururu firmamızın emekçileriyle de görüşerek, projelerimizi anlattık. Başta kıymetli dostum Sezai Çanakçı olmak üzere, Çanakçılar Seramik Ailesine samimi ve içtenlikleri için yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Haber - Eren Aşkar