Başkandan plaja inceleme! Başkandan plaja inceleme!

Biz koltuktan güç almaya değil koltuğa güç vererek belediyecilik yapıyoruz. İşinizi şansa bırakmayın” dedi.
Taşbaca mahallesi seçim bürosu açılış törenine Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Belediye Başkanı Ali Bektaş, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Belediye Meclis Üyesi adayı Alaattin Ülper ve vatandaşlar katıldı. İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada Kozlu merkez ve köylerine hizmet etmeye devam edeceklerini ve Belediye Başkanları Ali Bektaş’a 31 Martta herkesi destek olmaya çağırdı. 


“OY İÇİN ŞEREF NAMUS SÖZÜ VERENLER YALANCIDIR”
Belediye başkanı herkesin seçilebileceğini kaydeden Ak Parti Kozlu Belediye Başkan adayı ve Belediye Başkanı Ali Bektaş, “Bir oy için sizlere iş sözü verenlere inanmayın. Kozlu’da en fazla istihdamı ben sağladım. Bundan sonrada ben sağlayacağım. Belediyecilik dışarıdan görüldüğü gibi değil. Belediyenin maaşlarını karşılayacak geliri yok. İşte bu noktada fark ortaya çıkıyor. Biz maaş ödeyemeyen belediye olmadık olmayız da. Bir oy için şeref namus sözü verenler yalancıdır. Şeref namus sözü vatan için verilir.  Onlarla dolaşsak on evde kim var birini tanımazlar. Biz hastasını da biliriz, derdini de biliriz. Merkezi hükümet biziz. İşte Ankara köprümüz vekilimiz de burada. O sizlerin ve bizlerin Ankara’da ki köprüsü. Bana darılmış, kırılmış olabilirsiniz. Ancak belediyecilik gönül işidir. Biz gönüllerin belediyeciliği yapıyoruz. Belediyecilik ağlama yeri değildir” dedi.


“ALİ BEKTAŞ GÖNÜL İNSANI”
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Türkiye’nin çehresinin Ak Parti Belediyeciliği ile değiştiğini ve bunun mimarının da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi. Geliri işçi maaşını karşılayamayan Ali Bektaş Kozlu’da ne yaptığını sıralayan Avcı, “26.5 km sıcak asfalt, 10 bin metre küp beton yol, 25 bin parke yol. Eşi benzeri Batı Karadeniz’de olamayan sahil bandı. Spor salonu inşaatı saymakla bitmeyecek eserleri Kozlu’ya kazandırdı. Bakın Zonguldak’ta geçtiğimiz 10 yıl CHP’li Belediye vardı. Tek eserleri Uğur Mumcu kavşağı onu da yıllar süren çalışma ile zor bitirdiler. Ali Bektaş dürüst çalıştığı için bereketiyle hizmeti sizlere götürüyor. Cumhuriyetin 80 Yılında Zonguldak’a ne yapıldı ve son 20 yılda ne yapıldı ona da bakalım. Türkiye’de 180 liman var. Üçüncü büyük liman Filyos’ta. Cumhurbaşkanımız Türkiye’nin üçüncü büyük limanını Filyos’a yaptırdı. Abdülhamit Hanın projesini gerçekleştirdi. Zonguldak-Filyos arasında ve Filyos bölgesinde hükümetimiz 15 milyar liralık yatırım yaptı. Bunları görmezden gelemeyiz. Kozlu’nun geleceği için 31 Martta Ali Bektaş’a destek olun. 5 Yıl önemli bir kazam Kozlu’nun geleceği ile oynamayalım. Ali Bektaş’ın Hizmet karnesi sağlam. Yaparsa Ali Bektaş yapar sözü tam ona uyan bir slogan. Laf değil eser üretmek için Ali Bektaş’a destek olun” diye konuştu.