Zonguldak belediye Başkanı Dr. Ömer Selim, Arı Şirketler Grubu, AHO Şirketler Gurubu ve EMKO Isıtma Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Günay’ı Gazipaşa caddesinde ki çalışma ofisinde ziyaret etti. Ziyarette şirket yönetim kurulu üyeleri Av. Mutlu Aksoy ve Burak Günay’da hazır bulundu.

Tahsin Erdem şehitleri andı Tahsin Erdem şehitleri andı

Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, İş insanı Yusuf Günay’a 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi kazandıktan yapacakları projeleri anlattı. İş insanı Yusuf Günay, Şehrin önünü açma adına Fevkani köprüsünü yıkmasından ötürü Başkan Alan’ı kutladı.

İş insanı Yusuf Günay, “Köprüyü yıkmaya kimse cesaret edemezdi. Şehrin önünü tıkayan başka noktalarda var. Bunları da cesaretinizle yıkacağınıza eminim. Zonguldak’ın temel sorunu olan ulaşıma kısa sürede verilen büyük katkılar takdire şayandır. Senin bir dönem daha Zonguldak’ın önünü açma adına göreve gelmen gerekiyor. Bu çalıştığının biraz daha fazlasını istiyoruz senden” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan şehrin önünü açma adına önemli sözler aldığını ve bu projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

Başkan Alan’ın ziyaretinden memnuniyet duyan İş insanı Yusuf Günay, Belediye Başkanına seçimlerde başarılar diledi.