Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’un en flaş takımlarından biri olan ve şampiyonluk hedefleyen temsilcimiz Alaplı Belediyespor, ligin 22. Hafta maçında bugün deplasmanda lider 1926 Polatlı Belediyespor’a konuk oldu.
Saat 15.00’da Polatlı İlçe Stadı oynanan ve kıran kırına geçen karşılaşmada sarı-mavili temsilcimiz 1-0 geriye düşmesine rağmen, muhteşem bir geri dönüşe imza atarak karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı ve altın değerinde 3 puan aldı.
Temsilcimiz Alaplı Belediyespor’a galibiyeti getiren golleri 85’de Ferhat Gelgel, 90’da ise İsmail Yılmaz’den geldi.   
Sarı-mavili temsilcimiz aldığı bu çok değerli galibiyet sonrasında puanını 44’den 47’e yükseltirken, 3.sıradan 2. sıraya yükseldi. 1926 Polatlı Belediyespor ise 51 puanda kaldı.  
Ayrıca temsilcimiz Alaplı Belediyespor, aldığı bu galibiyet sonrasında lider 1926 Polatlı Belediyespor ile  puan farkını da 4’e indirdi.  
OTELLERİNE ALMADILAR ŞİMDİDE PROTOKOLDEN  KOVDURDULAR…ANCAK DERSLERİNİ SAHADA ALDILAR
Alaplı Belediyespor’un Ankara’da başına gelmeyen kalmadı ama buna rağmen  Polatlı ilçesine ve 1926 Polatlı Belediyespor’a dersini sahada verdi. 
Ankara Polatlı ilçesinde hiçbir otele alınamayan ve “Otel’imizde yer yok, başka yer bakın. Burada size yer yok” diyerek kovulan Sarı-mavili temsilcimiz bu yetmezmiş gibi, bugünde maçta yöneticiler protokolden kovuldu. 
Alaplı Belediyespor 1-0 geride olduğu  maçta 85’de Ferhat Gelgel’in attığı golle durumu 1-1’e getirdi. Bu golün ardından büyük mutluluk yaşayan yöneticiler biranda karşısında polis ekiplerini gördü. Alaplılı yöneticilerin gole çok sevindikleri için 1926 Polatlı Belediyespor yönetimi bunu kaldıramayınca polis ekipleri tarafından yöneticileri protokolden kovdurdu.  Alaplı Belediyespor yönetimi maçın kalan dakikalarını mecburen soyunma odasından takip ederken, 1926 Polatlı Belediyespor yönetimine de bu durum nedeniyle tepki gösterdi.    
Buna rağmen Alaplı Belediyespor 90’da İsmail Yılmaz’ın attığı golle maçı 2-1 kazanarak hem Polatlı ilçesine hemde 1926 Polatlı Belediyespor’a çok büyük ders verdi.  
Haber: Selçuk KOÇAKLI

TED KOLEJİ FARK ATTI! TED KOLEJİ FARK ATTI!