Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Alaplı Belediyespor’da yönetim, futbol takımının yakaladığı başarının yanında, ekonomik istikrarın da yakalanması konusunda 'Bir bayrak da sen as' kampanyası başlattı. 

Kısa süre içinde başlayan kampanya ya ise 100’e aşkın firma bayrak olarak kulübe destek oldu. 

Kampanyaya ilçede bulunan iş insanları, siyasi partiler, sivil toplu kuruluşları, esnaflar, halk ve diğer firma sahipleri 'Bir bayrak da sen as' kampanyasına katılarak kulübe destek olması bekleniyor.  

Tüm Alaplıların bu kampanyaya destek vermesi çağrısında bulunan Alaplı Belediyespor Basın Sözcüsü Yasin Ören sosyal medya hesabından şunları söyledi: “ 3. Lig yolunda şampiyonluk kovalayan Alaplı Belediyespor’umuz adına “bir bayrak da sen as” kampanyası başlattık.  

Milli antrenörden Avcı’ya ziyaret! Milli antrenörden Avcı’ya ziyaret!

Kısa süre içinde başlattığımız kampanya ya şimdiden 100’e aşkın firma destek oldu. Bu firmalar dışında iş insanları, siyasi partiler, sivil toplu kuruluşları, esnaflar, halk kısacası 7’den 70’e herkesin destek olmasını bekliyoruz. Bu destekte olacağına inanıyoruz. Kısa süre içinde Alaplı şehir merkezimizin her yeri sarı-mavi bayraklar bürünecek.”dedi
Haber: Selçuk KOÇAKLI