Düğündekiler birbirine girdi! Ambulanslar peş peşe yola çıktı Düğündekiler birbirine girdi! Ambulanslar peş peşe yola çıktı

DANIŞTAY BAŞKANINA ZİYARET 
Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı beraberinde köy ve mahalle muhtarlarından oluşan 30 muhtarla birlikte ilk olarak Danıştay Başkanı Zeki Yiğit’i Danıştay Başkanlığı Eğitim Tesislerinde ziyaret etti.
Danıştay Başkanı Zeki Yiğit tarafından ağırlanan Alaplı Muhtarlar Derneği heyeti Başkan Yiğit’e Alaplı ve köylerinin sorunlarını içeren dosyayı taktim etti.
Danıştay Başkanı Zeki Yiğit’i ziyaretin ardından ziyaretlerine Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde devam eden Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı ve beraberinde ki heyet sırasıyla Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt ve Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul’u ziyaret ettiler. Türkiye Büyük Millet Meclisi konferans salonunda gerçekleştirilen görüşmelerde Zonguldak Milletvekilleri Bozkurt ve Ertuğrul’a Alaplı ve köylerinin sorunlarının irdelendiği dosyalar taktim edildi.
Ziyaret dönüşü değerlendirmede bulunan Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı; öncelikle bizleri gerçek anlamda çok iyi karşılayan ve bizleri samimiyetle dinleyen başta Danıştay Başkanımız Sayın Zeki Yiğit beyefendi olmak üzere Zonguldak Milletvekillerimiz Sayın Saffet Bozkurt ve Sayın Eylem Ertuğrul’a teşekkür ediyorum. Muhtar arkadaşlarımızla birlikte çok verimli ziyaretler gerçekleştirdiğimize ve kısa süre içinde ilettiğimiz sorunların çözümü noktasında gelişmelerin olacağına inanıyorum’ dedi.

Kaynak: Haber Merkezi