“Açık arttırma ile meclis sıralarını ve milletin iradesini satanların Ülkücü iradeyi anlayabilmelerini asla bekleyemeyiz”ifadelerine yer verildi..

Borçtan duyduğunuz rahatsızlığı anlamakta güçlük çekiyoruz! Borçtan duyduğunuz rahatsızlığı anlamakta güçlük çekiyoruz!

“CHP MEYDANA GÖMÜLÜNCE YİNE YALANA SARILDI”

CHP Merkezli algı operasyonlarına Ülkücü camiadan çok ağır tepki geldi.Ülkücü camianın önde gelenleri ultimatom niteliğinde yapmış olduğu açıklamada “Açık arttırma ile meclis sıralarını ve milletin iradesini satanların Ülkücü iradeyi anlayabilmelerini asla bekleyemeyiz” ifadelerine yer verildi…

Erdemli Belediyecilik sloganı ile yola çıkan ama Erdemsiz hareketlerle her gün yarıştan daha fazla kopan CHP Zonguldak örgütü malum gazeteci vasıtası ile yeni bir algı operasyonu denemesine daha kalkıştı.

CHP seçmeninin kendisini yakından tanıdıkça oy verme eğiliminden uzaklaştığı CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem yarıştan uzaklaştıkça malum gazetecinin etkisi ile her gün yeni bir manipülasyon denemesine kalkışıyor..

Malum gazetecinin bir hafta önce açıklamış oldukları anket sonuçları kamuoyunda hiçbir karşılık bulmayınca yeni arayışlara giren malum gazeteci; Genel Maden İşçileri Sendikası ve temsil ettiği 10 bin madenciye yapılan edepsizlik sonrası daha da büyük bir hezeyana kapılmıştı.

Bugün CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımı ile gerçekleştirilen mitinge umutlarını bağlayan malum gazeteci ve Erdem’li belediyecilik sloganı ile yola çıkan Tahsin Erdem deyim yerinde ise miting alanına gelen küçücük bir azınlık ve Özel’in gafları ile miting alanında adeta meydana gömüldü..

Normal yollarla seçimi asla kazanamayacağının farkına varan malum gazeteci bugün yeni bir manipülasyona daha imza atarak umutlarını taze tutmaya çalışıyor.

Ak Parti ile MHP arasında kriz olduğu yönünde malum gazeteci imzalı haberi okuyanlar kendilerini uzun süre gülmekten alıkoyamadı..

Geçmiş süreçte de bu tür algı operasyonları ile ittifak ruhuna zarar vermeyenlere gerek MHP MYK üyesi Murat Kotra, gerek MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, gerekse de Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökmen Karaali en yüksek perdeden cevap vermiş olmasına rağmen temcit pilavı gibi yeniden bu algı operasyonlarına kalkışmanın çok gülünç olduğunu söyleyen Milliyetçi Ülkücü camianın önde gelen temsilcileri bu tür haberlere sadece gülüp geçtiklerini ifade ettiler.

Söz konusu memleket ise gerisi teferruattır diyen bir hareketin temsilcisi olduklarını söyleyen hareketin önde gelen isimleri “Bizim Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Cumhur ittifakını kurarken bir tane bile Bakanlık talep etmemiş iken bizim böyle bir pazarlıkların içinde olabilmemiz asla mümkün değildir.Kaldı ki hareketin Genel merkez düzeyinde ve il genelindeki en üst düzey temsilcileri bu konulara gerekli cevabı vermiş iken bu deli saçması yorumlar ile muhalefetin bir adım ileriye gidemeyeceğini ifade ettiler.

Ayrıca açıklamanın devamında “Açık arttırma ile meclis sıralarını ve milletin iradesini satan güruhun Ülkücü iradeyi anlayabilmelerini asla bekleyemeyiz” ifadelerine yer verildi.