Dedeman Otel’de düzenlenen proje toplantısına CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz, Eylem Ertuğtul, İl ve İlçe başkanları ve yönetimi, eski belediye başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Belediye Başkan Adayı Tahsin Erdem, Kadın kolları başkanlarının yanı sıra partililer ve vatandaşlar katıldı. 

ADİL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ

Toplandıda ilk olarak CHP Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural konuşma yaparak, “Biz Zonguldaklıyız. Ekmeğimizi aşımızı buradan kazanıyoruz. Hizmetlerimizi adil bir şekilde Zonguldak için yapacağız. CHP belediyeleri maaş ödeyemez diye söylüyorlar. Çoğu belediyeyi CHP yönetiyor. İnşallah Altuğ başkanımda 31 Marta kazanacaktır” dedi. 

Alkollü şahıslar birbirine girdi! Polis olay yerinde Alkollü şahıslar birbirine girdi! Polis olay yerinde

KOZLU'NUN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK 

CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul’da, “Ülke çok zor şartlarda kurulmuş. Bu ülkenin Karadeniz kıyısına ilk vilayet olarak Zonguldak kurulmuş. Zonguldak büyümüş gelişmiş ancak iktidar zihniyeti kente sırtını dönmüş ve kan kaybetmiş. Sosyal ve ekonomik anlamda küçülmüş. Emek dendiği zaman ilk akla gelen Zonguldaktır. Madencilik yapılıpta bizim kadar şehit veren yer yok. Diğer yandan emeklilerimiz aç durumdadır. Nüfus azalırken emekli sayısı artış gösteriyor. Hükümet Zonguldaka sırtını dönünce ekonomik anlamda çökmüş duruma geliyor. Bu gidişata dur demek zorundayız. Bunun için 31 Mart günü iktidara mesaj vermek için değiştirmemiz gerekiyor. Kozlu’nun durumu Zonguldak’tan kötü durumdadır. Arkada bulunan evlerin manzarasını bozan çirkin yapılaşmalar var. Bu kadar güzel coğrafyanın içine rant uğrana çirkin hale geliyor. Kozlu daha iyi bir hizmeti gak ediyor. Bu anlamda Altuğ Dökmeci başkanım Kozlunun çehresini değiştireceğine inanıyorum” diye konuştu. 


ANILARIN ÜZERİNE BETON DÖKTÜLER 

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’da, “AK parti vatandaşı oduna kömüre muhtaç ediyor. Yoksulluğu bitirmek için belediyeyi kazanacağız. Kozlu acılarla yoğrulmuş maden şehitlerinin çocuklarıyla top koşan, omuz onuza ağladığımız şehrin adıdır Kozlu. Şimdi kozluya bakınca artık deniz görünmüyor. Yüksek katlı binalat yapılınca manzara kapatıldı. Anılarımızın bulunduğu bizi biz yapan o anıların üzerine beton diktiler. Tehlikeli binalar dikildi. Nefes almanın zorlaştığı yer haline geldi. Kozlunun değişime ihtiyacı var. Kozluda yeni nesil belediyeciliğe ihtiyaç var. Ali Bektaş’dan kozlu bıkmış durumda. 31 Mart seçiminde ya bu iş bitecek yada bir sonrakinde olacak. Ali Bektaş ile vedalaşalım. Yeni nesil ile tanışalım. Altuğ Dökmeci ike yüzümüz gülsün” dedi. 

CHP Kozlu ilçesi Belediye Başkan Adayı Altuğ Dökmeci’de projelerini anlattı. Dökmeci, “sosyal belediyeciliğimizi konuşturacağız” dedi.

Altuğ Dökmeci’nin projeleri şöyle 

İstihtam ofisi, yeni iş alanları, bahçeden eve-kooperatif, sosyal yardımlar-kozlu kart, düğün ve nikah salonu, sokak hayvanları için barınak, spor turnuvaları, yaz havası festivali, kozlu mobil ücretsiz Wi-Fi sosyal medya, yeraltı ve yerüstü otoparkları, yeşil enerji, çocuk parkları ve spor alanları,kent ormanı gibi bir çok etkinlik projede yer alıyor. 

Haber: Aytaç Öztürk