TED KOLEJİ FARK ATTI! TED KOLEJİ FARK ATTI!

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta Lig’de kalma umutlarını mucizelere bırakan temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, 21 nisan Pazar günü saat 15.00’da Antalya deplasmanında Serik Belediyespor ile kritik bir maç oynayacak.   
Kırmızı-lacivertli temsilcimiz bu maçı kazanması halinde rakibiyle puan farkını  5’den 2’ye düşürecek ve ligde kalma umutlarını son iki maça bırakacak. Kaybetmesi halinde ise puan farkı 5’den 8’e yükselecek ve ne yazık ki küme düşecek.  
Bu kritik maç öncesinde ise Zonguldak Kömürspor, Antalya’ya 2 gün önceden giderek kamp yapacak.  
Kırmızı-lacivertli temsilcimizin Antalya’da ki kamp masraflarını ise Zonguldak Kömürspor’u hem deplasman hemde iç maçlarında yalnız bırakmayan Zonguldak’ın sevilen iş insanı Metin Kadıoğlu üstlendi.   
Metin Kadıoğlu’nun bu jesti nedeniyle Zonguldak Kömürspor yönetimi, teşekkür etti.
Antalya kamp masraflarını iş insanı Metin Kadıoğlu’nun üstlendiğini sosyal medya hesabından duyuran Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk şu ifadelere yer verdi: “Hafta sonu Antalya Serik’te oynayacağımız maç için kalacağımız otelle ilgili görüşmeleri yapan ve iki gün boyunca bizim Serik’te kamp yapmamızı sağlayan sayın Metin Kadıoğlu’na kulübümüz adına teşekkür ediyoruz.”dedi
Haber: Selçuk KOÇAKLI