Balıkçılara baskın! Balıkçılara baskın!

Türkiye’nin Milli Görüş Belediyeciliği ile çağ atladığını kaydeden Ahmet Aşkar, Genel Başkanları Fatih Erbakan’ın açıkladığı gibi kimseyle ittifak halinde olmadıklarını söyledi. Bugün seçim gezilerini Merkez mahallesinde sürdüren Aşkar, Yapamayacakları hiçbir işe söz vermeyeceklerini kaydederek, “Biz Milli Görüş şuurundan geliyoruz. Biz insan odaklı belediyecilikle Türkiye’yi tanıştırdık. Kimsenin yapamaz dediği hizmetleri yaptık. Ekip arkadaşlarımızla bugün merkez mahallemizde ev ziyaretlerimizi sürdürdük. Bizlere gösterilen ilgiden çok memnun kalıyoruz” dedi.
Esnafları da ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Belediye Başkanı Ahmet Aşkar, Kendilerine iletilen sorunları çözmek için planlama yaptıklarını ve Kilimli halkının teveccühüyle Belediye Başkanı seçilmeleri halinde kronikleşmiş meseleleri öncelikle çözeceklerini söyledi.
CENAZE TÖRENİNE KATILDI
Yeniden Refah Partisi Belediye Başkanı adayı Ahmet Aşkar, Merkez Mahallesinin sevilen isimlerinden Zehra Bostan’ın cenaze törenine katılarak yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu. Aşkar, “Zehra ablamızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Kendisine Allahtan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz” dedi.

Suzan Gökçe AKGÜN