Zonguldak'ta faaliyet gösteren Aşkar Motors araç satışlarına tüm hızıyla devam ediyor.

Filosunda Kamyon, Kamyonet, Tır, Binek Araç, Ticari Araç ve İş Makinaları bulunan Aşkar Motors tüm Türkiye'de satışlarını sürdürüyor. 

Aşkar Motors yeni araçlarıyla hizmet filosunu genişletti. Müşterilerine verdiği hizmet kalitesini de arttırırken, Türkiye pazarında önemli bir yere sahip. 

Hizmette kalite ilkesi ile sektörün güvenilen lider markalarını fark yaratan anlayışı ile sizlere sunuyoruz. Satış ve satış sonrası hizmetlerde fark yaratıyoruz.

İkinci el ticari araç, ikinci el binek araç,iş makinası ve ağır vasıta satışıyla otomotiv sektörünün yıldızları Aşkar Motors'ta.

Profesyonel, şeffaf ve ölçülebilir kurumsal altyapısı ile örnek ve öncü bir şirketler grubu olarak, müşteri sadakatine sahip ve rekabet gücü yüksek sektörel markalarını oluşturarak Aşkar Motors’u Türkiye'de halka açık bir marka haline getirmektedir.

Yürütme kurulu toplandı! Yürütme kurulu toplandı!

Nitelikli, mutlu ve katılımcı çalışanları ile toplumsal, etik ve çevresel değerlere önem veren; güvenilir, kaliteli ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak hizmet vermekteyiz.