Zeybek, sosyal Medya hesabı X’ten yaptığı iki ayrı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“SÖZÜN BİTTİĞİ YERE GELDİK”

İslam ülkeleri arasında “Başsavcılar Birliği” kuruluyormuş. İlk adım olarak Suudi Arabistanla başlıyormuşuz. Suudi Arabistan şu şeriatla yönetilen ülke değil miydi?

Önce Meral Akşener başladı. Sonra AKP Genel Başkanı Söyledi. Diyanet Başkanı durur mu? O da söyledi. Ne mi? dediler. “Şeriat İslamdır” dediler. Laik Türkiye Cumhuriyeti, Şeriatçı Suudi Arabistanla Başsavcılar Birliği kuruyor. 
“ATACILARIN GÖREVİ ULUSU UYANDIRMAK”

Bunlar gerçekten oluyor mu? Yoksa biz kabus mu görüyoruz?

Araştırma sonuçlarına göre, Atatürk’ü seven laik Türkiye konusunda duyarlı olduğunu söyleyen büyük çoğunluk ne zaman uyanacak? İşte Atacıların önemli görevi: Ulusu uyandırmak.
Bu kabusa son vermek.

“AKP TÜRK PARTİSİ DEĞİLSE, HANGİ ULUSUN PARTİSİDİR?”

AKP’li A.İ.Yavuz böyle demiş. Doğru demiş. Bu kişi “Olmamış olsa bile, olmuştur” diyerek üstün usunu (!) ortaya koymuş olduğundan bu sözü de derin anlamlıdır.

Şimdi kendisinin derin bilgisinden öğrenmek için soralım: AKP Türk Partisi değildir de hangi ulusun partisidir? Arap partisi mi? Sanki öyle! Türkleri Araplaştırmak, Türkiye’yi de Arabiya yapmak konusundaki etkili çabalarına bakınca, AKP Arap Partisi diyebiliriz. Yoksa bu AKP’nin açılımı, Arapları Koruma Partisi olabilir mi?
ATA PARTİNİN BİRİNCİ ÖDEVİ, YURTTAŞLARIMIZA TÜRKLÜK BİLİNCİ KAZANDIRMAKTIR”
Bu arada kolladıkları Arapların, Türkiye yurttaşı olup, ana dilleri Arapça olanlar olmadığı da besbelli. Türkiye, yurttaşlarını Türk sayar, Türkiye yurttaşı olup ana dili Arapça olanların da ezici çoğunluğu Türk olduklarının bilincindedirler.

Anlaşılan AKP’nin koruduğu Araplar Suriye’den BOP işbirliği ile getirip yerleştirdiği Bedevilerdir.

Konuşmak için ormana götürdüğü ortağını öldüren şahıs tutuklandı Konuşmak için ormana götürdüğü ortağını öldüren şahıs tutuklandı

Yine söylüyorum: Bu Ülkenin büyük sıkıntısı bir türlü Türk’ün ne olduğunu anlamayan, Türklüğü benimsemeyen bu AKP’liler değil; bu tür bölücü söylemlerine karşılık onlara oy veren Türk Yurttaşlardır. ATA PARTİ’nin birinci ödevi yurttaşlarımıza Türk’ün ne olduğunu anlatarak bilinç kazandırmaktır. Ne Mutlu Türküm Diyene! Yazıklar olsun Türkiye’de Türklüğü bir alt küme düzeyine düşürmek isteyenlere!!!

HABER MERKEZİ