Alan, gençlerle buluştu Alan, gençlerle buluştu

Okullarda öğretim yeniden başlarken, öğrenciler ve veliler ikinci döneme hazırlanıyor. Zonguldak 67 Burda AVM’de hem çocuklarının eksiklerini gideren hem de ailece keyifle vakit geçirip alışveriş yapan Shopla üyesi veliler, yakıt masraflarından da tasarruf ediyor. Aytemiz Vaay uygulamasıyla akaryakıt alımlarında hem yüzde 3’lük indirimden yararlanıyor hem de 50 ShopPara kazanıyorlar.
Okula dönüş yaklaşırken öğrencilerin eksik okul ihtiyaçları karşılanmaya başladı. Türkiye’nin dört bir yanında yaşanan kış şartları nedeniyle en uygun alışveriş mekânı AVM’ler oluyor. Sakin ve sıcak bir ortam sunan AVM’ler, aynı zamanda herkesin damak zevkine uygun yemek çeşitleri, ailecek eğlenilebilecek oyun alanları ve birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap verebilen mağazaları barındırıyor. Aytemiz ve AVM müşterisine özel fırsatlar sunan Shopla’nın gerçekleştirdiği kampanya, Zonguldak 67 Burda AVM’deki alışverişleri indirimli akaryakıta dönüştürüyor.


Esas Gayrimenkul bünyesinde faaliyet gösteren Zonguldak’taki 67 Burda AVM’den alışveriş yaparak avantajlar dünyasını keşfeden binlerce Shopla kullanıcısı, Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden %3’e varan indirimli motorin ve benzin alışverişi yapabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için Shopla kullanıcılarının akıllı telefonlarına Aytemiz Vaay uygulamasını indirmeleri ve kayıt olmaları gerekiyor. Aytemiz Vaay’ı indirdikten sonra kaydolup, sol üst köşedeki menü içerisinde yer alan “Katılım Kodu Gir” alanına Shopla üzerinden alacakları kişiye özel kodu girmeleri yeterli. Böylece Shopla kullanıcıları, Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Vaay ile yapacakları her benzin veya motorin alışverişlerinde 31 Mayıs 2024’e kadar indirimden faydalanabilirler.
Aytemiz Vaay kullanıcılarına 50 ShopPara hediye!
İş birliği kapsamında Aytemiz Vaay üyeleri de Shopla uygulamasını kullanarak Türkiye’nin 7 ilindeki Burda AVM’lerde geçerli 50 ShopPara hediye puan kazanabiliyor. Aytemiz Vaay kullanıcıları, Vaay üzerinden kampanya kodu oluşturup Burda AVM danışma bankolarına giderek bakiyelerini yükletebilirler. Shopla uygulamalarına yüklenecek 50 ShopPara, Burda AVM'lerindeki anlaşmalı noktalarda yapılacak alışverişlerde 50 TL değerinde indirim sağlıyor.
Aytemiz Vaay uygulaması çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanma imkânı sunarken, çocuğunu yada evcil hayvanını araçta tek başına bırakmak istemeyenlere; kışın soğukta arabasından çıkmadan, beklemeden, hızlı, temassız şekilde yakıt almak isteyenlere konforlu bir alışveriş deneyimi sağlıyor.
Shopla üyeleri, en yakın Aytemiz istasyonuna yol tarifini Aytemiz Vaay mobil uygulaması içerisindeki haritalar bölümünden alabilirler. Aytemiz Vaay uygulaması hakkında detaylı bilgi için Aytemiz Youtube kanalı ziyaret edilebilir. Ayrıca kampanyaya dair detaylı bilgilere https://www.aytemiz.com.tr/ ve https://www.shopla.com.tr/ adresleri üzerinden ulaşılabilir.