BARÜ'da gerçekleşen iftar programına BARÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun,  Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Zahmakıran, Prof. Dr. Sevim Çelik, Genel Sekreter Prof. Dr. Selçuk Gümüş, Zonguldak  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık ile Bartın, Karabük, Zonguldak il ve ilçelerinde görev yapan basın mensupları yer aldı

İftarın ardından bir konuşma yapan BARÜ Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun şu ifadelere yer verdi: "Henüz genç bir Üniversite olmamıza rağmen tüm bileşenlerimizle ‘Üreten Üniversite’ vizyonuyla ses getiren çalışmalara imza atıyoruz. Akademik insan kaynağımızın başarılarıyla dünyanın saygın sıralama kuruluşlarında önemli dereceler elde ederken öğrencilerimizin başarılarıyla da en çok proje üreten yükseköğretim kurumları arasında yer alarak gücümüze güç katıyoruz." 

İzmir’e direkt olarak uçuş istiyoruz! İzmir’e direkt olarak uçuş istiyoruz!

Rektör Uzun, Bartın Üniversitesi olarak her geçen gün büyüyor, gelişiyor ve kazanımlarımızın üstüne yenilerini ekleyerek yarınlara kararlı adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Bu başarılara güç birliği yaptığımız paydaşlarımızla ulaşıyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada uyumlu bir şekilde hep beraber Bartın iline ve bölgemize değer katarak yarınlara taşıyacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi.

Rektör Uzun'un konuşmasının ardından çekilen toplu fotoğrafın ardından iftar programı son buldu.

Haber: Selçuk Koçaklı