ING Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcimiz Zonguldak Spor Basket 67’de Kulüp Başkanı Kanat Tan, gidişatları hakkında basın açıklaması yapacak.

Başkan Tan, 12 Haziran Çarşamba günü Saat 14.00 de Site Kapalı Spor Salonunda yapacağı basın açıklamasında Zonguldak milletvekilleri, Belediye başkanları, sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri ve taraftarlar ve tüm Zonguldak’ı davet etti. 

ZONGULDAK ŞAMPİYONU GÖZTEPE! ZONGULDAK ŞAMPİYONU GÖZTEPE!

Konu hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Tan şu ifadelere yer verdi: “12 Haziran Çarşamba günü Saat 14:00 de Site Kapalı Kapalı Salonu Zonguldak. Şanlı taraftarlarla birlikte önemli basın toplantısı düzenleyeceğiz. Süper ligi çok görmeyin Zonguldak halkına. Rekorlar kırdığımız Site Kapalı Spor Salonunda basın açıklaması yapacağız. Tarihte bir ilk olan Basketbol takımımızın Süper Lig mücadelesi için gidişatı hakkında ki basın açıklamamıza tüm basın mensubu arkadaşlarımız , Zonguldak milletvekilleri , Belediye başkanları , sivil toplum örgütleri , siyasi parti temsilcileri ve taraftarımız davetlidir. Emeği Başkenti, 35 sene sonra şehrimize Süper Lig fırsatı doğan, TRT canlı yayın maçları vereceği Zonguldak  Spor Basket 67’ye sahip çıkma zamanı.Bizlere gönlünü veren tüm eş dostları bekliyoruz.”dedi

Muhabir: Selçuk Koçaklı