Müsabakalar sona erdi! Müsabakalar sona erdi!

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Alaplı Belediyespor, bugün kendi saha ve seyircisi önünde Türk futbolunun köklü takımlarından Eskişehirspor’u ağırladı.
Eskişehirspor karşısında muhteşem bir futbol sergileyen temsilcimiz Alaplı Belediyespor sahadan 4-0 galip ayrılarak tarih bir galibiyete imza attı.
Eskişehirspor karşında alınan bu tarih galibiyet nedeniyle Alaplı Belediye ve Kulüp Başkanı Nuri Tekin,  teknik ekip ve futbolcuları kutlarken, tribünleri dolduran ve takıma destek olan taraftarlara da teşekkür etti.
Başkan Tekin, Alaplı Belediyespor'un Eskişehirspor'u sahadan sildigini ifade ederek şunları söyledi:" Hep birlikte inandık ve başardık. Öncelikle futbolcularımıza ortaya koydukları mücadeleden dolayı yürekten tebrik ediyorum. Tribünlerde ve tribün dışında maçı izleyen 90 dakika boyunca destek veren tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.
Alaplı'nın gücünü tüm Türkiye'ye bugün sahada gösterdik. Eskişehirspor gibi bir takımı bugün sahadan sildik.Teşekkürler Alaplı."ifadelerine yer verdi Haber: Selçuk Koçaklı