Takım otobüsüne taşlı saldırı..Kanlar içinde kaldılar!.. Takım otobüsüne taşlı saldırı..Kanlar içinde kaldılar!..

Zonguldak Kömürspor’un cefakar taraftarları, TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta küme düşen Kırmızı-Lacivertli temsilcimizin, ligin son maçında deplasmanda oynayacağı Kırklarelispor maçında yalnız bırakamayacak. 
Geçtiğimiz hafta temsilcimiz Zonguldak Kömürspor evinde Kırşehirspor’u 3-2 yenerken, Ankaraspor ile Nazilli Belediyespor arasındaki maçta şut dahi çekilmemiş ve müsabaka  0-0 berabere bitmişti.  
Bu şaibeli maç 0-0 berabere bitmesi nedeniyle Ankaraspor play-off'lara kalırken,  Nazilli Belediyespor’da ligde kaldı.  Kırmızı-lacivertli temsilcimiz ise küme düşmüştü.  
Ülke gündemine oturmuş bu şaibeli maç sonrasında ise  Türkiye Futbol Federasyonu  (TFF) yetkilileri de harekete geçerek maçı inceleme kararı almıştı. İnceleme ise aralıksız olarak devam ediyor.
Zonguldak başta olmak üzere tüm Türkiye, TFF’nin bu şaibeli maç ile ilgili vereceği kararı merakla bekliyor.  
Yaşanan bu olaylar sonrasında ise Zonguldak Kömürspor’un cefakar taraftarları ise 4 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’da Kırklareli Atatürk Stadı’nda oynanacak bu son maçta takımı yalnız bırakmayacak.  
Zonguldak Kömürspor Tribün liderleri Miraç Balcı ve Taner Arslantürk, Kırklareli deplasmanına gitme adına Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Salih Demir’i ziyaret ederek otobüs talebinde bulundular.   
Başkan Demir ise Miraç Balcı, Taner Arslantürk ve tüm taraftarlara takımı yalnız bırakmadıkları için teşekkür  ederken, otobüs konusunda destek sağlayacağını iletti.  
Kırmızı-lacivertli taraftarlar tribün liderleri Miraç Balcı ve Taner Arslantürk eşliğinde iki dolu otobüsle Kırklareli deplasmanına giderek Zonguldak Kömürspor’u destekleyecekler.  
Haber: Selçuk KOÇAKLI