İşte Birinci'nin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama:

"Altuğ'cum Ak kavşak projesinin mimarı senin baban ve alçak dağları kendi yarattım havasındaki meclis üyesi kol kola yürüdüğün Kadir abin ve piyon parmak meclisi değil miydi?   Rahmetli Ahmet Akçay'ya yeşil alan diye imar izni vermeyen, Lakin eski AKP merkez ilçe başkanı Metin Karadum’a  rezidans izni verip bugün bay Ali'nin siyasi yasaklı duruma düşmemek için verilen mücadeleyi biliyorsun. Kozlu halkının size diyet borcu bitmeyecek mi ?
Şimdi söyle bakalım sen:
Sen babanın başlattığı kıyı kenar içeresinde bulunan imar oyunları ile çıkarılan ak kavşakta Karaduman rezidans yanındaki yıkamanın inşaatını durdurup 3194 sayılı imar yasasına göre yıkacak mısın?  Ak kavşakta Opet istasyonunu yanındaki Del Marin inşaatını durdurup yıkacak mısın? Alçak dağları kendi yaratmış havasındaki Kadir abinizin Tuana sitesinin yanındaki arsasına imar izninin önünü açacak mısın? Genel olarak Müteahhitlerin imar yolsuzluklarına geçmişte babanın yaptığı gibi devam edecek misin? Yoksa durdurup hakkettiği şekilde kanuna nizama vicdana uygun olarak görev yapacak mısın?
Topbaşı son durak mevkisinde önce tek daire konut imarları olan sonrasında köylün akraba tarikatın olmasına sebep ticaret konut imarı 10 kat vererek önünü açtığı belediyenin bütün gelir kaynakları peşkeş çekilenlerden bir tanesi olan vatandaşlara bir sürü daire mağduriyeti yaratan meclis 1.sıra meclis üyenin gizli ortağı olan belediye den dosyalı dosyasız 5 milyon TL alacağını kabul edecek misin? Yoksa bunlardan haberin yok mu?"

Kozlu’da ikinci Dökmeci dönemi Kozlu’da ikinci Dökmeci dönemi

HABER MERKEZİ