Çaycuma Bisiklet Spor Kulübü tarafından 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Gençlik Haftası nedeniyle Bisiklet turu düzenledi.

Bisiklet İl Temsilcisi Erkan Akçelik ve Çaycuma Bisiklet Spor Kulübü tarafından organize edilen bisiklet turu kapsamında turlar yapıldı. Tur kapsamında sabah 08.30'da yarış parkuru naturel tur, star 1 tur bütün yarışçılar katıldı. Saat 09.00'da ise yarış kaydı gerçekleştirildi. Saat 10.00'da ise turun startı verildi.

Bisiklet turunun başlangıç yeri olarak İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü önünden hareket edildi. Güzergah olarak Kültür Merkezi, Dokap, Nihat Kantarcı Caddesi, Yunus Kavşağından devam edilerek, yeni belediye binası önünden yarış İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü önünde 11.60 kilometre olarak 4 tur şeklinde oldu.

Kategorilerde 15-18 yaş erkekler-kadınlar (gençler kategorisi), 19-29 yaş erkekler-kadınlar (büyükler kategorisi), master olarak 40-49, 50-59 yaş erkek kadın olarak yapılarak turda birincilik, ikincilik ve üçüncülük dallarında ödüller, madalyalar ve katılım belgeleri takdim edildi.

MEZUNİYET TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİ MEZUNİYET TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİ

Editör: Eren Aşkar