Kotra’dan anlamlı paylaşım Kotra’dan anlamlı paylaşım

Zonguldak Kömürspor'un tribün liderlerinden Miraç Balcı, Ankaraspor-Nazilli Belediyespor arasında geçen ve ‘şike kokan’ bu maçla ilgili  TFF’nin henüz karar  vermemesi nedeniyle yapacakları tepki yürüyüşü konusunda açıklama yaptı.  
26 Mayıs Pazar günü saat 15.00’da yapılacak olan tepki yürüyüşü hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Balcı  şu ifadeler yer verdi: “Değerli büyüklerim, kardeşlerim; Zonguldak şehrine, Zonguldak sporumuza yapılan haksızlığı, kalleşliği tüm Türkiye’ye duyurmak için yönetimle beraber basın toplantısına katılım sağladık. 
Bu doğrultuda: Başkanımız Salih Demir ve kulüp yönetimimizle görüşerek birlikte aldığımız bu kararda üzüntümüzü, sinirimizi daha çok haykırmak için planladığımız HAK yürüyüşümüze 26 MAYIS Günü Saat 15.00’da Madenci Anıtında toplanıyoruz.
Bir sezon boyunca maddi-manevi zorlandığımız şartlar altında verdiğimiz bu mücadeleyi iki takımın kalleşçe anlaşarak heba etmesine müsade etmeyeceğiz. Bu yürüyüşe tribün grubu fark etmeksizin, tüm Zonguldak halkının katılımı kesinlikle ELZEMDİR. Abilerimizden babalarımızdan süre gelen şehrimizin, madencimizin en kıymetlisi Zonguldakspor’umuz için yaşlı,genç, çocuk ayırt etmeden Madenci Anıtında buluşuyoruz. SEN BEN YOK EMEK VAR ZONGULDAKSPOR VAR !”dedi 
Haber:Selçuk Koçaklı  

Editör: Eren Aşkar