Keskinkılıç özel oturuma katıldı Keskinkılıç özel oturuma katıldı

Çanakcılar Yapı Malzemeleri A.Ş. ve Doxa Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakcı’nın Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Aslı Nur Çanakcı’nın instagram hesabında yaptığı paylaşım ilgiyle karşılandı. 
Av. Aslı Nur Çanakcı paylaşımında, “Evet ahali sizleri de anlıyorum ! Kokoş stilim , yanaklarım sebebiyle aşırı saf bir ifadem ve tecrübesizliğim sizlerde bunu koparırız duygusu uyandırıyor. Ne isterseniz var bende : girilmeyecek davalara balıklama dalmamı bekleyenler mi istersiniz ? Anlaşmalı boşanma sözleşmesini asgari TBB tutarına göre ödemek istemediği için yazıver diyeler mi ? Dava harçlarını dahil benim yatırmam gerektiğine mesleğe yeni girdiğim için bilmediğime bir çok avukatın bunu yaptığına hatta tecrübeli avukatların ücretsiz (!) işe başlayıp davayı kazandığında vekalet ücretini karşı taraftan aldığına o sebeple davaya ücretsiz (!) bakmam gerektiğine ikna etmeye hatta bilmediğime dair beni aşağılar tonda konuşup yaparsam tecrübeli olacağım Kurtlar sofrasına oturacağım iması yapanlar mı istersiniz ? Ayrıntı hukuki bilgi dışında zaten danışmanlık olarak görmüyorum ne davası olduğunu anladıktan sonra buradan sonrası için danışma ücreti almam gerekiyor dediğimde tecrübesizliğimden dem vurup danışmaya para verecek olsam x avukata giderdim diye bedava hukuki tavsiyeyi ret ederek dosya kaybettiğim tehdidini savuranlar mı istersiniz ? Lakin ben sektörde 1960 yıllarından beri var olan ve varlığını büyüyerek devam ettiren ÇANAKCI ailesinin bir ferdiyim. Yani ben o Kurtlar sofrasının içine doğdum zaten. Beni koparamazsınız demiyorum hiçbir şey için o kadar iddialı olamam bende beşerim sonuçta ama fotoğrafta yanımdaki adam babam Sezai ÇANAKCI sizce beni yetiştirmemiş midir? Sizce neyin dolandırıcılık neyin yaş tahta olduğunu yıllarca aile yemeklerinde , laf arasında , yol sohbetlerinde bana usul usul işlememiş midir ? 

İPE SAPA GELMEZ TEKLİFLER YAPMAYIN
Demem o ki yanaklarımın ponçikliğine aldanıp ipe sapa gelmez teklifler yapmayınız , zaman kaybedersiniz çünkü kibar bir insanım sizi hunharca red etmem bu sebeple ümit besleyenleriniz çok görüyorum yapmayın. Hayır bu davayı almıyorum , hayır ücretsiz hukuk tavsiyesi veremem , hayır vekalet ücreti almadan dava almam , hayır ücretsiz davanıza bakmam ( CMK adli yardım istisna) hayır arkadaşız diye tevkilini ücretsiz almam. Hayır ahali hayır” dedi. (Cevdet AKGÜN)