Tatar misafirler Filyos’ta Tatar misafirler Filyos’ta

Oktay Ermişoğlu'nun cenazesi önce baba evine getirilerek okunan Kur'an ve duanın ardından helallik istendi. Cenazeye katılanların helallik vermesi üzerine, öğretmen olan eşi;"Oktay ölmeden önce herkese hakkını helal etti." ifadeleriyle duygulu ve hüzünlü anlar yaşandı.
Evin önünde yapılan dini merasimin ardından Ermişoğlu'nun Türk Bayrağına sarılı tabutu Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet polislerinden oluşan tören mangasının omuzlarında mahalle camisi önüne getirildi. Şanlıurfa emniyetinde görevli bir çok polis memurunun da cenazeye katıldığı gözlendi.
Camide yapılan dini program ve İkindi namazının ardından yoğun cemaat katılımı ile cenaze namazı Çaycuma Müftüsü Rıdvan Karataş tarafından kıldırıldı.Tören mangası tarafından alınan tabut cenaze aracına konuldu. Mezarlık yakınına kadar araçla getirilen tabut tekrar tören mangası tarafından kabristana kadar taşındı. Cenaze töreni boyunca Çaycuma Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından önlemlerin titizlikle alındığı gözlendi. Defin işleminden sonra İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından polis Memuru Oktay Ermişoğlu'nun babasına Türk Bayrağı teslim edildi.