Değirmenağzı plajına masalar monte ediliyor Değirmenağzı plajına masalar monte ediliyor

Kozlu Şehit Mustafa Sezer Meydanı’ndaki ’19 Mayıs Kozlu Gençlik Festivali’nde; CHP İl Başkanı Devrim Dural, Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci, CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Zonguldak Belediyesi eski Başkanı Muharrem Akdemir, CHP’li İl Genel Meclisi Üyeleri, CHP’li Kozlu Belediye Meclis Üyeleri vatandaşları yalnız bırakmadı.
CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan festival öncesi sahneye çıkarak ’19 Mayıs Kozlu Gençlik Festivali’ne katılan vatandaşları selamlayarak, iyi eğlenceler diledi.
Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci ise yaptığı konuşmada; “Bugün bayramımızın adı üstünde herkes kendini Genç hissediyordur herhalde, daha da gençleşmek için organizasyon düzenleyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bize bu imkanı sundukları için diğer bayramlarımızda da benzer etkinlikler olacaktır eminim hepinizin ayaklarına sağlık iyi eğlenceler diliyorum” ifadelerini kullandı.
CHP İl Başkanı Devrim Dural’da vatandaşları selamladığı ’19 Mayıs Kozlu Gençlik Festivali’ne emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek, vatandaşlara iyi eğlenceler temennisinde bulundu.
19 Mayıs Kozlu Gençlik Festivali’nde Zonguldak’ın yetiştirdiği güzel sesli sanatçılar Sercan Yıldırım ve Gamze Tunç ile DJ Ayyüce Soytürk sahneye çıkarak, Kozluluları doyasıya eğlendirdi.
Haber Merkezi

Editör: Eren Aşkar