Cumhuriyet Halk Partisi, Çaycuma’ya çıkarma yaptı. İl Başkanı Devrim Dural, beraberinde Belediye Başkanları ve adayları ile birlikte, Çaycuma’da düzenlenen ‘Bölgesel Kalkınmada Yerel Yönetimlerin Rolü Çalıştayı’na katılım sağladı.
Konu ile ilgili yapılan açıklamada şunları kaydetti:
“İl Başkanımız Devrim Dural, Çaycuma İlçe Başkanımız Fahri Diler, Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Perşembe Belediye Başkanımız İsmail İnam, Saltukova Belde Belediye Başkanımız Alim Genç, Nebioğlu Belde Belediye Başkan Adayımız Çetin Verim, Filyos Belde Belediye Başkan Adayımız Erol Acar ve Karapınar Belde Belediye Başkan Adayımız Hakan Toprak ile birlikte Çaycuma İlçe Örgütümüz tarafından düzenlenen "Bölgesel Kalkınmada Yerel Yönetimlerin Rolü Çalıştayı" başlıklı sonuç bildirgesini de konuştuğumuz toplantıda bir araya geldik.
YAŞAMPARK AHŞAP CAMİ DE GEZİLDİ
Dayanışmacı belediyecilik,  bölge için yaklaşımlar, belediyeler arasında eşgüdüm ve diyalog konularının konuşulduğu verimli ve etkin bir toplantı gerçekleştirdik. Ardından Çaycuma Belediyesi tarafından yapımı devam eden Yaşampark Ahşap Camii'yi gezdik.”

Samanlık yangını korkuttu! Samanlık yangını korkuttu!

Sercan Yıldırım