Milli Eğitim Müdüründen, İspanyalı öğrencilere ‘Türk kahvesi’ Milli Eğitim Müdüründen, İspanyalı öğrencilere ‘Türk kahvesi’

İki dönem Bakacakkadı Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve Ak Parti’den aday olan Sezgin Özdemir, mevcut belediye başkanı ve CHP adayı Oktay Albuz arasındaki seçim alanlarındaki konuşmalar gerginliğe neden oldu. 
SİZ KİMSİNİZ!
Ak Parti Belediye Başkan adayı Sezgin Özdemir, “Bir gün önceki paylaşımınızda tüyü bitmemiş yetim hakkı haramdan helalden bahsediyorsunuz. Bir gün sonra hoşgörü saygıdan bahsediyorsun. Bugünde halkı galeyana getirip demokrasi kurallarına aykırı davranışlar ile seçim çalışmalarımıza engel olmaya ve algı oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yahu bu memleket sizin tapulu malınız mı? Bu insanlara neyin baskınızı oluşturuyorsunuz. Neyin korkusunu empoze ediyorsunuz. Siz kimsinizzz…? Başarısızlığınızı ve kaybetmenin sizin üzerinizde oluşturduğu endişe sizlere hata yaptırıyor. Ama asla bu milletin özgür ve hür iradesinin önüne geçemeyeceksiniz. Şu mübarek ramazan ayında birlik ve beraberliğimize kast etmenize asla izin vermeyeceğim” dedi.