Dr. Ömer Selim Alan Yeşil Mahalle'de gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlarla bir araya geldi. Yeşil Mahalle'de program yapacağı yere girişi sırasında vatandaşlar ve AK Parti Teşkilatı tarafından coşku ile karşılandı. Vatandaşlarla sohbet eden Alan, 5 yıllık çalışmaları ve 24 Şubat’ta açıklayacağı projelerle ilgili bilgiler verdi.
Ziyaretle ilgili konuşan Dr. Ömer Selim Alan " Kıymetli mahalle sakinlerimiz ile buluştuk, hasbihal edip gönül bağımızı güçlendirdik. Hemşehrilerimizin hayır dualarından aldığımız güçle görevi devraldığımız günden bugüne kadar şehrimiz için gece gündüz demeden, yılmadan yorulmadan, canla başla çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz.  İnşallah çok daha güzel işler başaracak, hizmet çıtamızı çok daha üst noktalara yükselteceğiz. Programımıza katılım sağlayarak, yoğun ilgi gösteren değerli hemşehrilerime ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. " dedi.

Zafer Partisi iktidara emin adımlarla yürüyüşünü sürdürecektir Zafer Partisi iktidara emin adımlarla yürüyüşünü sürdürecektir