Tahsin Erdem şehitleri andı Tahsin Erdem şehitleri andı

Cumhur İttifakının Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim alan iftar programında yaptığı konuşmada, “Ramazan ayının manevi atmosferinde, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, Cumhur İttifakı çatısı altında gönül birlikteliğimizi sürdürdüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) kıymetli mensuplarıyla Gönül Birliği İftar Buluşması’nda bir araya geldik. Cumhur İttifakımız, ülkemizin birlik ve beraberliği için önemli bir ÇATIDIR. Hizmet anlayışımız hemşehrilerimize hizmet etmek üzere kuruludur. Cumhur İttifakımız ile birlikte eser ve hizmet şiarıyla şehrimizi büyütmeye, geliştirmeye ve kalkındırmaya devam edeceğiz. 
BİR OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ. 
Programımıza katılım sağlayarak bizleri onurlandıran, MHP MYK Üyemiz Murat KOTRA, AK Parti Zonguldak İl Başkanımız Mustafa ÇAĞLAYAN, MHP İl Başkanımız Mustafa ÖZTÜRK, MHP İlçe Başkanımız Çağatay İPEKÇİ, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Gökmen KARALİ, MHP’de 1995 yılından bu yana görev yapan İl Başkanları Mustafa KORKUTAN, Hamdi AYAN, Nihat AYGÜN, MHP Eski Merkez İlçe Başkanları Orhan KORKMAZ, Niyazi KIRANSOY, Süleyman ERBAY, Ülkü Ocakları Eski İl Başkanları Saruhan ÇINAR, Kemal YAZICI, Volkan ÖZMEN, Akif ÖZAYVAZ, Recep YAVUZ, Oğuzhan YILDIRIM, Özgür KURT, Türkiye Kamu-Sen Eski Başkanları Kadir BACIOĞLU, Mithat BAĞCI, MHP 27. dönem Milletvekili Adayı Taner KAYI, Eski İl İlçe Ocak Yöneticileri, Türkiye Kamu-Sen Başkanı Şahin ÖREN ve Türk Kamu Sen’e bağlı Şube Başkanlarına teşekkür ediyorum. 
Birlikte yürüyecek çok yolumuz var. Birlik beraberliğimiz daim olsun inşallah.  Allah sofralarımızdan bereketi, gönüllerimizden muhabbeti eksik etmesin. Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçlarla beraber ettiğimiz duaları kabul eylesin inşallah” diye konuştu.